Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Sólyom airways hova szállít?

Sólyom airways hova szállít?

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 19:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
Bárhová is én biztos nem vennék rá jegyet mert hamar csődbe megy.
2013. szept. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%

Jelenleg még sehova, majd valamikor állítólag bejelentik a célpontokat, amik nyugat-európai fontos repterek lesznek (olv.: olyan helyek, ahova már most is repül min. 1-2 légitársaság tőlünk).


HA elkezdenek működni, ami egy elég nagy ha én sem hiszem, hogy 6-9 hónapnál tovább húznák.

2013. szept. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%

Még sehova, még nincs 1 hónapja, hogy megpályáztatták az állásokat.


Sok pénzük van az araboknak, de azt kétlem, hogy olyan légitársaságba fektetnének bele, ami 9 hónap után csődbe menne.

Mindenki sírt hogy megszűnt a csődtömeg MALÉV, most meg hogy van helyette másik, egyesek már előre kárörvendenek.

2013. szept. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

"én biztos nem vennék rá jegyet mert hamar csődbe megy."


Bennfentes vagy, tudsz valamit?

2013. szept. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
16%

"Mindenki sírt hogy megszűnt a csődtömeg MALÉV, most meg hogy van helyette másik, egyesek már előre kárörvendenek."


Van helyette másik? Mármint? Sólyom az nem az új Malév :)

Ennyi erővel miért nem a wizzair az új malév? Az is legalább annyira magyar, vagy jobban, mint a sólyom lesz...

2013. szept. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
4. Elég csak logikusan végiggondolni mit akar a solyom. Eleve kudarcra van ítélve.
2013. szept. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

"Elég csak logikusan végiggondolni mit akar a solyom. Eleve kudarcra van ítélve."


Én is ezt gondolnám. Azonban nem gondolnám, hogy okosabb vagyok, mint a nem kevés pénzt ebbe belefektető arabok. Neked erről mi a véleményed? Te okosabbnak hiszed magad, mint a többmilliárdos vagyonnal rendelkező arabok, akiknek valószínűleg arra is vannak millióik, hogy hozzáértő pénzügyi szakemberekkel körbevegyék magukat és emiatt tényleg csak akkor adjanak ki pénzt, ha van esély a megtérülésre.

2013. szept. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem okosabbnak magam az araboknál sőt senki másnál sem. De egy kaparos sorsjegy kb 300ft, tudom hogy nem nyerek de megveszem. Az araboknak kb ez akkor tétel mint nekem a kaparos. A másik dolog igazából nem tudom mi a célja a solyomnak, miért invesztálnak bele pénzt. Ez akár lehet egy pénzmosoda is. Ha követed a solyom körüli híradásokat akkor ez az egész nagyon homályos, pl charterezni akarnak de még az utazási irodákat meg sem keresték, bontásra ítélt gépekkel akarnak luxus szolgáltatást adni.
2013. szept. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
Ja a másik. "hozzáértő pénzügyi szakemberek". Szerinted ilyenek vannak. Ha lennének nem lenne válság. Én meglehetősen sokat olvasgatok elemzéseket, külföldit is. Az elemzések majd 100%-a a következő. pl Ha a dollár eléri a felső szintet akkor áttörve erősödik de ha lefelé megy és akkor gyengül. Mint az időjárás jelentés. Vannak kögazdag emberek mint pl a (kis betű) soros akik udják mozgatni a pénvilágot, ő este kigondol valamit amit csak ő tud és megcsinálja. Nincs olyan pénzügyi zseni aki ezt ki tudná találni. Egyébként pénzügyi szakemberek szerint is kudarcra van ítélve a solyom
2013. szept. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"Van helyette másik? Mármint? Sólyom az nem az új Malév"


Mert szerinted a MALÉV magyar volt? Ugyan már, miután privatizálták csak a neve volt magyar.

A Sólyom nemzeti légitársaságnak lesz kikiáltva, így megkapja azokat az útvonalakat,reptereket ahova fapadosok nem repülhetnek. És ha ezt vesszük a Sólyom az új MALÉV.

A wizz nem vette át ezt a szerepet, teljesen más a koncepciójuk.

2013. szept. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!