Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Vonatjegyet Budapesten lehet...

Vonatjegyet Budapesten lehet euróval fizetni?

Figyelt kérdés
Németországból utazom haza, és nincsen forintom csak euróm, viszont hajnalban érek be és a reggelivel szeretnék hazamenni. Nem tudom, elfogadják-e az eurót, vagy ha nem át tudom-e még ott akkor váltani?
2013. szept. 18. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Megveheted a jegyet átutalással is, úgy a legkényelmesebb.

Indulás elött pedig egy nyomtatóautomatánál kinyomtatod, csak a kódodat kell beütni amit e-vásárláskor kapsz.

2013. szept. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Megveheted a jegyet átutalással is"


Pontosabban bankkártyás fizetéssel. Átutalással tudtommal nem működik.

2013. szept. 19. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rosszul használom a kifejezést? Átutalás mikor ülsz (mondjuk) otthon a számítógéped előtt, megnyitva az e-bankod oldala és erre és erre a számlára átutalod ezt és ezt az összeget.

Mert ha ez az akkor ezt lehet, a jegyet egy automata nyomtatja ki majd a helyszinen.

2013. szept. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az elvira internetes jegyértékesítő rendszerében nem tudsz szerintem átutalással fizetni, csak bankkártyával meg mobillal

vagy nem erre gondoltál?

2013. szept. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta már sikerült megoldanom, de nem tudtam volna úgy megoldani, mivel kivettem minden pénzt a számlámról.
2013. szept. 23. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!