Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Sárvár vagy Bükfürdő?

Sárvár vagy Bükfürdő?

Figyelt kérdés
Mivel most mennénk, fontos tényező, hogy melyiknek jobb a benti része, hisz az időjárás nem igazán kedvező most a szabadban csúszdázáshoz.... A párommal mennénk, huszonévesek vagyunk, nem gyógyulni, inkább "élményfürdőzni", szauázni, stb szeretnénk! Melyiket javasoljátok ezekkel a feltételekkel?
2013. okt. 10. 18:04
 1/5 anonim válasza:
Egyértelműen Sárvárt ajánlom.
2013. okt. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nos,én szaunázni,élményfürdőzni csak Bükön voltam,és nagyon tetszett. Főleg a szauna,amit nem régen adtak át. Van ott infraszauna,finn szauna, többféle aroma gözkabin,még jégkása szoba is van. Kinti és benti medencékben is lehetett hűsölni szauna után,és nagyon jó pihenőágyak is vannak.Nem csak nyugágyak,hanem rendes ágyak is. Az élménymedence is jó,pezsgőfürdővel, "csobogóval",meg van egy rész,ahol körbe áramlik a víz időnként,meg ahol a vízsugárral a nyakadat,hátadat tudod masszírozni.Ezek felváltva működnek. Sajnos Sárváron benti élményfürdőben,szaunában nem voltam,erről nem tudok nyilatkozni.
2013. okt. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én csak Sárváron voltam de az a hely eszméletlen jó.
2013. okt. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
sárvár:)
2014. szept. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bükfürdő
2016. jan. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!