Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mitől olyan nagy szám Bp-en a...

Mitől olyan nagy szám Bp-en a Népszínház utca? A múltkor még a Házon kívül lepusztult, élhetetlen helyeket bemutató sorozatában is szerepelt. Ennyire veszélyes vagy ismét egy fölfújt, kiszínezett dologgal állunk szemben?

Figyelt kérdés

2013. okt. 16. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
egyszer setalj vegig rajta...
2013. okt. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg élhetetlen... rengeteg roma, arab, néger van arra. Barátnőm ott lakik, és szerintem őt csak azért nem bántják, mert erősen molett testalkatú. Egyébként ez a gettó "gerince".
2013. okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Voltam már arra, tényleg nem egy Sasadi út, de szerintem túlzás, hogy életveszélyes lenne.
2013. okt. 17. 21:03
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Éjfél után menj vissza.
2013. okt. 18. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem késelnek meg,meg nem rabolnak ki,elég kicsi az esély rá,még este is,de vannak dakoták szép számmal
2013. okt. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
82%
Én itt lakom a népszínház mellett a kun utcában, többször mentem már rajta végig éjjel... engem még sose találtak meg.. de azért nagyon sok indián van...akik egész nap az utcán strihelnek
2013. nov. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Én a Népszínház utcában vagyok diákmunkás, és az egyik ott dolgozó diák srác mesélte, hogy két napja ment haza, és az utcában két ember leütötte, és sokkolóval támadt rá. Szóval nem a legbiztonságosabb hely...
2013. nov. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Attól függetlenül nézd már meg,hogy hány ezer ember megy át ezen az "isten átka" helyen,és hányat bántanak.Hát ha most azt mondom,hogy a 0,001 százalékát,akkor lehet,hogy sokat mondtam.
2013. nov. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb a híre, mint amilyen valójában.

Én Kőbányán élek (ami ugyebár a főváros másik gettójaként van számon tartva Józsefváros mellett), ennélfogva gyakran használom a 28/37-es villamosokat.

Tény, hogy sok a rosszarcú ember a villamosokon, de atrocitás még egyszer sem ért, pedig viszonylag sűrűn járok arrafelé. Szerintem a VIII. kerületnek sokkal veszélyesebb részei is vannak.

2013. dec. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
nagyobb a füstje mint a lángja. mi itt lakunk, és csak röhögtünk az rtl klubos riporton. úgy lett benne beállítva az utca, mint a város legveszélyesebb helye. elég színes környék, meg kell szokni az embereket, de nem lehet drogot, fegyvert szerezni... :D
2014. okt. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!