Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogyan tudok a legegyszerűbben...

Hogyan tudok a legegyszerűbben tömegközlekedéssel eljutni a Népligetből a 17-es villamos végállomásáig?

Figyelt kérdés
Egy találkozóm lenne egy neten megismert személlyel, de semmi rutinom nincs a tömegközlekedésben. Egyedül még sosem voltam Pesten, éss hát egyszer el kell ezt is kezdeni. a 17-es villamos végállomásánál lenne majd a találka. Hogyan tudok odajutni? Kérlek segítsetek! Nem szeretnék eltévedni..

2013. nov. 29. 18:55
 1/4 anonim válasza:
Na de melyik végállomásáig?Ez nem körjárat!
2013. nov. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Idézem: "Ha lenne is tali, akkor Óbudán a 17-es villamos híd felőli végállomásában talizhatnánk!Óbudára kell jönnöd. Illetve pontosabban a 17-es villamosnak ez az említett végállomása inkább Budán van, de amerre én lakok, az már Óbudán van. Ez a végállomás a Margit-híd budai hídfő közelében van onnan nem messze.

"

2013. nov. 29. 21:04
 3/4 A kérdező kommentje:
De a google útvonaltervező 4-6-os villamost ír szóval most nem vágom mi van.
2013. nov. 29. 21:05
 4/4 anonim válasza:
Csoda hogy nem érted?Mert én sem.A lényeg útvonaltervező nélkül mondom.A Népligetnél felszállsz az egyes villamosra.Az elmegy Óbudára.Az a végállomása.Mondom az egyes villamos ami ott is megáll a Népligetnél.(az árpád híd irányában a Bécsi út a végállomása.Aztán Ott van a tizenhetes villamos végállomása.Ami elindul a margit Híd irányába.Ott a másik végállomása.(azért írta gógli a 4-6 villamost)Pontositsd melyik végállomáson találkoztok.Vagy felszállsz a Bécsi útnál aztán oda-vissza.
2013. nov. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!