Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik budapesti bevasarlokozp...

Melyik budapesti bevasarlokozpont van a varoson KIVUL?

Figyelt kérdés
ugy ertem,hogy nem kell bemenni a varosba,hanem csak ugy kint van:)

2013. dec. 5. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Plázára gondolsz? Szerintem olyan nincs. Nagy bevásárlóközpontok vannak az autópályák bevezető szakaszai mentén, de azok nem pláza jellegűek.
2013. dec. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az új Köki az baromira kint van, de a Duna Plázához is csak a Váci úton kell jönni egy picit befelé, az általában gyors.
2013. dec. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha budapesti, akkor nincs a varoson kivul. picit gondold at meg egyszer a kerdest.


amugy az autopalyak kozul mindegyik (M1/M7, M5, M3, M6, plusz Szentendrei ut) mellett van ilyen bevasarlokozpont (nem plaza, hanem pl. Tesco/Auchan/<valamilyen barkacsaruhaz>/butorbolt kombinacio).

2013. dec. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat,de nem igy gondoltam.. Rosszul tettem fel ugylatszik a kerdest.. :). :/

Hat nem szeretnenk bemenni a varosba,ugyanis nagy a forgalom a hetvegen.Pestet viszont nem ismerjuk,ugyanis Szlovakiabol mennenk,azert kerdeztem hogy nincs e olyan bevasarlo kozpont ami nincs ugy beleolvadva a varosba :) a WestEndre gondoltunk amugy,es az mennyire zsufolt.? marmint az ut odafele..

2013. dec. 5. 14:32
 5/8 anonim ***** válasza:

a West End az a varos kozepen van.


Szlovakia felol (gondolom M2-es ut) a Dunakeszi bevasarlokozpont jut eszembe (van ott minden, Auchan, csomo ruha/cipo bolt)

2013. dec. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Pólus Center és a Campona pl. eléggé kint vannak. De az Árkád is inkább külvárosban van, és ott van mellette a Sugár és az Ikea is.
2013. dec. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Az új Köki az baromira kint van"


Mihez képest?? Innen nézve a Duna pláza már falun van ;)

2013. dec. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"nem szeretnenk bemenni a varosba,ugyanis nagy a forgalom a hetvegen."


Annyira azért nem nagy, hogy hétvégén ne lehessen eljutni bármelyik plázához...

2013. dec. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!