Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik a legjobb aquapark,...

Melyik a legjobb aquapark, vagy élményfürdő Magyarországon?

Figyelt kérdés

Ami a lényeg számomra: lehetőleg ne legyen túl drága (2 felnőtt, 2 gyerek) és a belépő a csúszdahasználatot is tartalmazza.

Persze ami még számít: legyen minél több csúszda (gyerekeknek is), legyen kb. 120 km-en belül (az ország közepén lakunk), vagy legalább legyen lehetőség a közelében szobát kivenni. (És lehetőleg ne legyen az összes medence vize zöld trutyi...)

Előre is köszi!


2008. júl. 12. 12:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtál, olyan nincs magyarországon.

Ezek sajnos nem olcsó dolgok, de talán jobb is így, ha olcsó lenne, állandón tömeg lenne és negyedórákat várhatnál minden csúszdánál. Nekem a mogyoródi park nagyon bejött, drága ugyan, de nem voltak sokan és igényes az egész, a belépőben minden benne van (a sört kivéve).

2008. júl. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Hajdúszoboszló
2008. júl. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
csakis a szoboszlói
2008. júl. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

Szia!

Ajánlom neked a ceglédi aqua centrumot. Nem állítom, hogy ez az országban a legjobb környék, hiszen Cegléd nem éppen turistaparadicsom, de a termálfürdő és aquapark szerintem kitűnő, és nem is annyira drága.

003-ban épült a Ceglédi Gyógy- és Strandfürdő, majd rá két évre nyitotta meg kapuit közvetlenül a szomszédságában az Aqua Centrum élményfürdő. Az előbbiben van szauna és többféle masszázs, narancsbőr elleni kezelés, sőt, az ízületi problémákkal küszködők részt vehetnek gyógytornán, fizikoterápiás kezelésen is. A strand téliesített részében három medence üzemel: egy a piciknek és kettő a nagyobbaknak. A kültéri részben vár a 33 méter hosszú úszómedence, ahol néha vízilabdameccseket is rendeznek. A két ülőmedencében „locsológombák” és egy kisebb csúszda is van. A még tipegő gyermekek egy sekély vizű, műállatokkal díszített medencében hűsölhetnek. Aki megéhezik, a büfésoron megtalálhatja a fogára való falatot, nem túl drágán.

Külön belépővel juthatunk be az Aqua Centrumba, ahol 12 csúszda van, 25-26 fokos vízzel, és a kicsiknek elkülönített rész három csúszdával. Magyarországon egyedülálló az ingacsúszda, ami egy, a gördeszkások által használt félcsőhöz hasonlít leginkább.

A strand és Aqua Centrum területén a mosdók és öltözők tiszták. Szemetesekből és azokra illesztett hamutartókból is akad bőven. Ha kevés a vendég, akkor elég a napozóágy. A fürdők mellett kemping és szálloda is van, így hosszabb nyaralást is tervezhetünk ide.


Ja, és van éjszakai fürdőzés is, de annak a jelenlegi érét nem tudom. Tavaly voltunk, fantaszikus volt.


Belépők (forint)



Ceglédi Gyógy- és Strandfürdő

Felnőtt: 1600

Diák: 1300

Gyermek és nyugdíjas: 900

Családi: 4500



Aqua Centrum

Felnőtt: 3500

Diák: 2500

Gyermek és nyugdíjas: 1900

Családi: 9900



Kombinált



Hétköznap

Felnőtt: 3200

Diák: 2000

Gyermek és nyugdíjas: 1600

Családi: 8500



Hétvége

Felnőtt: 4300

Diák: 3200

Gyermek és nyugdíjas: 2400

Családi: 12500



Üdítő – 350 forint (0,5 l)

Korsó sör – 350-400 forint (0,5 l)

Kávé – 220 forint

Sült krumpli – 350 forint (10 dkg)

Fitness saláta – 750 forint

2008. júl. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%
Itt láthattuk kommentelni a ceglédi aquapark Emeséjét:D
2008. júl. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A szoboszlói is elég jó, a napi jegy 2700 Ft, bár nekem a mogyoródi a kedvencem... tudom, hogy elég drága (diákjegy 3900 Ft), de nagyon jó.

Érdemes aquaparkba hétköznap (főleg hétfőn) menni, mert akkor még kevesebben vannak, és nem kell úgy vadászni a matracokat a matracos csúszdákhoz :-)

2008. júl. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Debreceni vagyok és a szoboszloi télleg jó. Mellette van a strand melette egy tó is ahol lehet csónakázni.
2008. júl. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Én meg a Zalaegerszegi aquaparkot ajánlanám:) mellette van gyógyfürdő és fényterápiás meg miegyéb csini és fincsi szolgáltatás szállóó na meg 2perc járásra egy tavacska:) lehet csónakázni:) nagyon hangulatos romantikus sétálgatni a parkban miközben a gyerekeid a játszótéren élik ki a mászótehetségüket:)
2008. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%

Európa legnagyobb Aquarénája a Mogyoródi Aquaréna!

40 csúszda,Jacuzzi,Élménymedence,nagyon finom ételek,kemping,Gyermekmedence(sok csúszdával)...Itt a honlapja,itt mindent megnézhetsz:[url] [link]

Sok videó,kép és minden csúszdáról ismertetőt találsz!Kell hozzá némi bátorság!

2009. márc. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

[link]

Vagyis ez,félre írtam,bocsi!

2009. márc. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!