Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Meséljen valaki a miskolci...

Meséljen valaki a miskolci számozott utcákról! MIért lett olyan hírhedt? Kép esetleg?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 14:16
 1/1 anonim ***** válasza:
52%

Nos, én pont itt lakom...

Képet kár lenne küldeni, olyan, mint bárhol máshol egy cigánynegyed Félkomfortos házak, kosz az udvaron, a kutyák szbadadon, vagy pár méteres láncon és a kölykök azzal "szórakoznak", hogy kínozzák őket.

Nyáron minden héten van egy nap mikor nem lehet aludni úgy bömböl a zene ( néha kiteszik a hangfalat az udvarra). A rendőrség kijön, rájuk szól, még ki sem fordult az autójuk az utcából, már újra üvölt a tam-tam.

A felnőttekkel semmi bajom, sokszor még ismeretlenül is rámköszönnek, viszont a kisgyerekek iszonyatosak!

Azzal szórakoznak, hogy a házak után kezdődő bérházsorokhoz mennek ( ahol mi, magyarok lakunk) és becsöngetnek, ordenáré szavakat kiáltva a kaputelefonba.

Ha elmégy mellettük, jobb esetben csak beszólnak, de nekem pl. volt már olyan, hogy a fenekemre csapott a szemét.

Ha isznak,v. vitatkoznak nagy a hangzavar és volt többször példa arra, hogy fiatalok, kiskorúak raboltak ki embereket.

Évek óta hirdetjük a lakást, nem kell senkinek. Ezek után nem csoda, ha ezt anno tudom, mi sem itt veszünk lakást...

2009. nov. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!