Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Létezik olyan Magyarországi...

Létezik olyan Magyarországi hotel, ahol foglalhatok paypalos vagy nemzetközi bankkártyás fizetéssel?

Figyelt kérdés
Másfél éve Angliában élek, anyámékat szeretném meglepni egy pár napos utazással,"kárpótlásul" mivel nem lesz pénzük szilveszterezni. Néztem egy csomó akciót a lealkudtuk.hu-n, de egyik esetében sem tudnék fizetni, mivel vagy készpénzben, vagy banki átutalással lehetne csengetni, de nekem nem megfelelő egyik sem. Megoldás?

2013. dec. 10. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mi az a lealkudtuk.hu ... mindenesetre a szokásos nemzetközi booking.com hotels.com site-okon simán tudsz foglalni.
2013. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még annyit az előzőhöz, hogy most nyáron Almádiban [link] és [link] itt is sikerült gond nélkül foglalnom és ha jól emlékszem egy menetben ki is fizettem. NH hotels Budapesten dettó.
2013. dec. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2013. dec. 10. 21:19
 4/10 anonim válasza:
Ó, én is pont hasonló cipőben járok. Én egy hódmezővásárhelyi szállodától kaptam nagyon kedvező ajánlatot és simán fizethettem kártyával.
2013. dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, a Jankovich kúriában (Rácalmás) is lehet így foglalni.
2013. dec. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem csak a lealkudtuk ilyen béna rendszerű. Bonuszbrigad, kuponvilag stb. kuponos oldalakon általában tudsz fizetni kártyával, ha már ilyen kuponos akciós szállások között keresgélsz.

qponverzum.hu-t is ajánlom, ott egy helyen van rengeteg kuponos oldal ajánlata összegyűjtve.

2013. dec. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bármelyik normális szálláskeresőn fizethetsz civilizált kártyás módon.

Azt csak te tudod, azt az egyetlen (szerintem rohadt lehúzós) magyar oldalt miért nézted ki magadnak. Avagy miért reklámozod.

Az az érzésem, (ne haragudj érte) nem is élsz Angliában. Bocsi a szókimondásért, de másfél év Anglia után az ember alapvetően másképp látja a világot. Természetessé válik számára az elektronikus fizetés....

2013. dec. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem meg neked nem a magyar az anyanyelved, így nem tudtad értelmezni a kérdésemet. Ha nem lenne számomra természetes az elektronikus fizetés, akkor miért akarnék paypalal vagy kártyával fizetni? Most belinkeljem az ebay profilomat, vagy mi, hogy meggyőzzelek? :)
2013. dec. 11. 11:25
 9/10 anonim ***** válasza:

" Természetessé válik számára az elektronikus fizetés...."


Sajnálom, hogy neked ehhez ilyen messzire kellett menni. ;-) Nekem évek óta természetes ez itthon is.

2013. dec. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mind1, ha lehet, hagyjuk a személyeskedést.
2013. dec. 11. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!