Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik trolival jutok el a...

Melyik trolival jutok el a keleti pályaudvarról az Örs vezér terére?

Figyelt kérdés
2013. dec. 12. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
A 80-as trolival. De metróval egyszerűbb lenne. De nyilván azt kerülni akarod. Vajh miért? Ja, igen. Tudod mit? Fizetek neked egy BKV jegyet. Ha gondolod, irj privit.
2013. dec. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Metróval egyszerűbb lenne.
2013. dec. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó válasz a 80-as, csak csak egy gond van: az csak este 8 után közlekedik. :) Addig csak a 80A jár, ami viszont nem megy el az Örs vezér térig.


Én is a metrót ajánlanám, azzal célszerű megtenni ezt a távot. Ha metró iszonyod van, akkor meg 80/80A Pongrácz Gergely térig és ott szállj villamosra.


Gondolom nem a jegyet akarod megspórolni, mert sokkal nagyobb az esélyed, hogy lebuksz a trolin vagy villamoson, minthogy a metróban történne ilyen. Szóval gondolom csak metró-iszonyos vagy. Van ilyen betegség tudtommal, én nem cikizlek emiatt, nem értem a többiek miért teszik.

2013. dec. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ki cikizte?

Csak leírtuk, hogy metróval egyszerűbb lenne, feltételezve, hogy esetleg nem is tudja, hogy a két pont között közvetlen metróközlekedés van.

A Kérdező nem zárta ki a metrót a kérdésében...

2013. dec. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

@1. Hatalmas a válasz! :))


Eszembe nem jutott volna, de ha jobban belegondolok, tényleg lógni akar a kis genyó, gondolom eldohányozta az anyjától kapott bérletpénzt. :)

2013. dec. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem érdemes trolival

Felszállsz a metróra és néhány megálló

2014. jan. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!