Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ti hová mennétek belföldön...

Ti hová mennétek belföldön nászútra?

Figyelt kérdés
Párommal jövő tavasszal házasodunk és csak egy dolog van amibe nem igazán egyezünk meg. A nászút. Ő Agárdra, én Siófokra mennék igazándiból. Vmi olcsóbb helyet keresnénk mert ink több napot maradnánk mint h arra menjen az eg pénz amit az esküvőre meg a nászútra szánunk. Érdekelne ti hol voltatok? És ha vki volt esetleg bp.-en nászúton merre járt "szabad" idejében? Válaszokat elsőre is köszönöm! :)
2013. dec. 18. 03:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha olcsó útra mennétek akkor Siófok kiesik mert az minden de nem olcsó.

Bár én nem voltam nászúton, de ha mennék akkor Eger, Miskolctapolca lenne a cél

2013. dec. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi Noszvajon voltunk (Eger mellett van) Nászúton a Hotel Sífőkút Hotelben. Egyszerűen fantasztikus volt. Finom ételek, csodás körnéyk, lesték minden kívánságunkat.


Ráadásul az utazási iroda elrontotta a foglalásunkat, így a sima szoba helyett a megkaptuk a tóra néző panorámás két szobás "lakosztályt".


AMúgy ha Agárd és Siófok közül kéne választani én Siófokot választanám

2013. dec. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Siófokon már voltam 3x és mi elég olcsón megúsztuk csak jó hejet kell kifogni. Mi mindenképp vagy tó mellé vagy vmi wellness helyre mennénk.
2013. dec. 18. 11:48
 4/4 anonim válasza:

En is az Eszaki-khgt valasztanam. Foleg tavasszal! Szep turistahelyek, lehet romantikazni.

Szilvasvarad - fatyolvizeses, osember barlangja.

Vagy ahogy irtak Eger - nagyon sok latnivalo, torokfurdo

Egerszalok: vilagon a 2-bol egy meszkokicsapodas, termalfurdo. Ott nagyon jo volt telen hoesesben furdozni a meleg vizben... korulotted minden csupa feher! Csodas!

2013. dec. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!