Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Széchenyi fürdőben tényleg...

A Széchenyi fürdőben tényleg sok meleg van?

Figyelt kérdés
Mert holnap elszeretnénk menni a kislányommal és az anyukámmal de nem szertnék ilyen helyre menni ugy tudom rgen még meleg fürdőnek is hívták!
2013. dec. 27. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen, sok meleg víz van. ;-)

Amúgy amire gondolsz arról a Rudas volt híres, bár lehet annál is inkább csak rém hír. Nyugodtan menjetek, ilyentől tényleg nem kell tartani.

2013. dec. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pestiként még soha nem hallottam, hogy meleg fürdőnek hívták volna a Széchenyit!
2013. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Nem igazán értem, hogy miért is lenne "veszélyes" a kislányodra és az anyukádra nézve, ha valaki meleg???


Kifejtenéd?!

2013. dec. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezt én se értem. Nemi életet biztos nem a medencénél él senki. De amúgy a Széchenyi a sok külföldivel van tele, illetve persze sok magyar törzsvendég is van. Utóbbiak közül többet ismerek de ilyesmire sose panaszkodtak.
2013. dec. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Rudasról szokott ez a hír terjedni! Bár szerintem az is csak rémhír...
2013. dec. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A "nem melegek", meg belehugyoznak a medencébe!

Az jobb??

2013. dec. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: mert a melegek nem hugyoznak bele ? :)
2013. dec. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 MrPifta ***** válasza:
71%
és ha vannak, akkor mi van? Attól semmi bajod nem lesz sem neked, sem a lányodnak, hogy egy meleg mellett pancsolsz. Ha meleg is van ott (akik mindenhol vannak) akkor sem a medencében esnek egymásnak
2013. dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Én sem értem, mi baja lesz a kislányodnak vagy neked, ha meglát pár meleget. Ugyanúgy két fülük közt egy fejük van, mint neked vagy nekem, csak a szexualitásról gondolkodnak máshogyan - de ez egy fürdőben nem fog lejönni. Meg gondolom nálatok még a hivatalos ideológia szerint a gólya hozza...
2013. dec. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Ugyanúgy két fülük..."


...meg két far kuk van.

2013. dec. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!