Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miskolc- Segesvár között...

Miskolc- Segesvár között mennyi a vonatjegy, diák vagyok szval az 50%os, és legyetek szívesek ne linekt küldjetek, mert megtalálom hogy hol kell nézni, de nemtudok rajta elmenni. Szval ha vki tud pontos értéket azt megköszönném?

Figyelt kérdés
Még annyi hogy azthallottam hogy előszeretettel megverik az embereket a vonaton, ez tényleg így van?

2014. jan. 29. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Igen, ez igaz, a vonatokon gyakran verik az utasokat, ezért is utazik olyan kevés ember vonattal. Az utóbbi időben kicsit kezdett csökkenni a verések száma, de a MÁV még időben észbe kapott, és hivatalos verőembereket vett fel, a forgalmasabb vonalakra.
2014. jan. 30. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) akkor jobban fogok majd figyelni...
2014. jan. 30. 15:59
 3/6 anonim ***** válasza:
az első válasz irónia volt.
2014. febr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
most akkor nincsenek ilyen verések?
2014. febr. 3. 14:31
 5/6 anonim ***** válasza:
én nagyon sokszor vonatozom. igaz nem miskolc és segesvár között, hanem miskolc és budapest között, de nem igazán tapasztaltam semmilyen veréseket.
2014. febr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) akkor lehet régebben volt ilyen..mert ismerősöm verték már meg romániába tartó vonaton.
2014. febr. 4. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!