Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Érdemes látogatni valók Egerben?

Érdemes látogatni valók Egerben?

Figyelt kérdés

Szabadkai vagyok és megyünk családdal vendégségbe Egerbe vagyis Péntek, a hétvége és hétfő fele az ott tartózkodási idő. Ez idő alatt mit érdemes megtekinteni? (Egri váron kívül)

Akármire nyitott vagyok, programban benne van a vár látogatás illetve valamilyen fürdő megtekintése. Esetleg valami őrültebb dolog?:D

Amúgy egy 17éves férfiúú számára, a tesvirivel aki 20 és jány. Kultúra, épületek,művészetek, esetleg valami őrültebb és a kimaradhatatlan alkoholfogyasztási helyek :D

Azok közül is inkább olyan ahol egy 17éves magyarigazolvánnyal nem rendelkező magyar fiatalnak a felnőttkorú testvére felügyelete mellett esetleg adnának valami Egri italkülönlegességet :D

Hát akkor teret adok a nagyközönségnek és előre megköszönöm a válaszokat.



2014. márc. 5. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szépasszony-völgy :)
2014. márc. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajna a Dobó teret éppen szétverték, de érdemes megnézi a Bazilikát meg szembe vele a főiskolát. Ott mindenképp fel kell menni a Camera Obscurába.

Van még egy Minaret és a Kopcsik marcipán ház is érdekes (azt még nem láttam).

Kajálásra ajánlom a mozival szemben a Szantofert vagy a vártól nem messze a palacsinta várat.

2014. márc. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Egri fürdő, Szépasszony-völgy, Egri borvidék, Egerszalók fürdő--->gyógy és wallness fürdő, sódomb
2014. márc. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minaret, Bazilika, Érsek kert, Város a város alatt kiállítás (érseki pincerendszer)


Piálni menjenek a szépasszony völgybe, ott nagyobb valószínűséggel fognak kiskorút kiszolgálni alkohollal szerintem, bár nyilván a testvéred fogja megvenni, de ha látszik rajtad, hogy még fiatalka vagy, akkor akár személyit is kérhetnek tőled. (függetlenül attól, hogy van-e magyar igazolványod vagy nincs, Mo.-on elméletileg 18 év alatt nem szolgálnak ki alkohollal)

2014. márc. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A Szantofert kajálásra én is ajánlom, finom és megfizethető. Asszem vízilabda meccs is lesz szombaton Egerben, jó a csapatuk, ha ilyesmi érdekel benneteket esetleg. meg itt van még programajánló: [link]
2014. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gyönyörű emlékekkel gazdagodtam :) nagyon szép hely Eger és az emberek többsége is jókedvű és vendég szerető. Igaz nem voltam túl sok helyen, de két borpincét látogattam ami nagyon bejött, Felnémeten voltunk vendégségben és a terasz pont a szőlőmezőkre és a hegyre nézett. Bazilika, főiskola fürdő, mondjuk Egri vár nem nagy dobás és a várban levő múzeumok sem üzemeltek hétfőn. Illetve Dobó tér szétvolt vágva ami hiányzott még a képsarkából. De nagyon szép hely. Köszönöm a válaszokat és Egrieknek is köszönettel tartozom, hogy ilyen látóteret nyújtottak számomra :)
2014. márc. 11. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!