Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Vélemények tapasztalatok a...

Vélemények tapasztalatok a Hajdúszoboszlói Karikás Panzióról? Kaja? Kikapcsolódási lehetőségek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 21:06
 1/4 anonim válasza:

Heló!


Én már voltam ebben a vendéglőben,szerintem érdemes elmenni,finom volt a kaja,udvarias volt a kiszolgálás,és szépen berendezett a vendéglő,az ára is kb. ehhez igazodik.

2009. dec. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fenti panziót nem ismerem, viszont nemrég jártunk Hajdúszoboszlón. Tudom még ajánlani a Kemencés vendéglőt, iszonyúan hangulatos, pénteken, szombaton és hétfőn sütnek kemencében lángos, valami isteni! :) Melegen tudom még ajánlani a Nelson éttermet, nem olcsó, de minőségi! Program tekintetében természetesen ott a fürdő, mi voltunk a Hortobágyon, van ott egy klassz pásztormúzeum. Nem tudom milyen korosztály vagytok, de nagy élmény lehet még Ebesen (kb 10 km) a retromúzeum! Ugyanitt van egy állandó kiállítás a kitelepítettekről, és egy átmeneti a kutakról és az ott lévő kedves hölgy szívesen körbevezet majd benneteket!
2009. dec. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!Nagyon rendesek vagytok!:)
2009. dec. 15. 18:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a Karikás Étterem az nagyon-nagyon-nagyon finom!!!! Elég régen voltam ott utoljára, de régen többször is, és mindig valami furmintos mártásos csirkét (?) ettem, és tényleg nagyon finom....:)
2009. dec. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!