Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mi a véleményetek a Palatinus...

Mi a véleményetek a Palatinus strandról? (Margitsziget) Hány csúszda, és milyenek lesznek idén nyáron?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert még soha nem voltam ott, de kipróbálnám főleg ha van sok csúszda. :)

Google-n is kerestem a csúszdákat, de nem tudom hogy melyik maradt meg és hogy van-e új.

A válaszokat előre köszönöm!



2014. márc. 16. 18:59
 1/8 anonim válasza:

Ár érték viszonylatban drága, sok a cigány!

A sok gippó miatt nem tudsz normálisan fürdeni, szóval annyira nem jó. Ha még nem voltál, egyszer mindenképpen menj el, utána úgyse mész oda többet.

2014. márc. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én 10 éve szerettem oda járni.

Volt egy pici hullámmedence,ha jól emlékszem 2-3 csúszda és szép környezet.Viszont tényleg drága,ha csúszni akarsz sokat akkor Mogyoródra kell kimenni,ott ha mindenre felmész azzal csak a fél napot telik el :)

A Ramadába is van egykét csúszda Újpesten

ami a palát illeti: [link]

2014. márc. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kriszti78dk ***** válasza:
Tényleg sok a cigó,a csúszdáknál meg sokat kell várakozni,amúgy tökéletes.
2014. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kartats ***** válasza:
Itt van róla egy fullos videó összeállítás: https://www.youtube.com/watch?v=FRGhsidhCo0&list=PL3Hjn70vuW..
2014. szept. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, mi is voltunk, tegnap és tényleg "C" típusú nyelvvizsga kell oda a törzsközönség miatt - ha érted. :((
2015. júl. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A csúszdák jók, embertpróbálóak, és ha este 7 után mész fel, akkor nem kell sokat várakozni.
2015. júl. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Élvezhetetlen annyi cigány van. Nem is értem miért engedik be őket. Büdösek, koszosak és lopnak. Teljesen tönkretesznek mindent, régen a 80-as években nagyítóval kellett volna keresnek őket, most ott grilleznek meg piknikelnek mintha az övék lenne a Margitsziget.
2017. jún. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gyakoriak a lopások, ezért nem érdemes odamenni. Állítólag még a bezárt szekrényből is tűntek el dolgok, aminek a kulcsa nálad van és csak az (egyébként morc) nénike segítségével lehet kinyitni.

Egy ismerősömnek a papucsa tűnt el, de hallottam durvább eseteket is. De a kulcsra zárható szekrényből eltűnő dolgokért a strand nem vállal felelősséget. Nyilván nem érné meg nekik. Biztos jobban megéri nekik, ha majd senki nem fog oda járni.

A fenti válaszolók megmagyarázták a lopások okát.

Amúgy nincs cigánybűnözés, komolyan, ezt valami rasszisták találták ki természetesen. Ők azt lopnak el tőled, amit tudnak, ott húznak le, ahol tudnak. Ez tény.

2017. jún. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!