Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen dolgokat vigyek 1...

Milyen dolgokat vigyek 1 napos osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérni ,hogy írjátok le RÉSZLETESEN,hogy ti mit vinnétek egy 1 napos oszt.kirándulásra. Lehet, hogy egy kicsit "hülyeség" mert én is tudnám mi kéne csak arra lennék kíváncs hogy esetleg másnak más is eszébe jut. Köszi előre is a NORMÁLIS válaszokat.:)

2014. ápr. 25. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
hitelkártya
2014. ápr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi,szépen. Elfelejtettem oda írni hogy 14L.
2014. ápr. 25. 16:50
 3/7 anonim válasza:
23%
1 napos? Szóval nem alszotok ott. Akkor nem sok minden kell. Mivel lány vagy nem mondanám, hogy alkohol de azért mondom. :D ALKOHOL! Most ezt nem nagyon értem egy napos kirándulásra nem kell sok minden. Sőt ruha amiben mész pénz meg kaja, pia. Más mi kéne szerinted? :D
2014. ápr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

alkohol??? ne szorakozz már.. a kérdezö lehet vagy 12 éves...


1 napos kirándulás- esökabát, kaja, innivalo, valami zenelejátszo kütyü...papir, toll, telefon. más mi kéne? :))

2014. ápr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jaaah, nem 12 bocs, 14 éves.
2014. ápr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem fogyasztok alkohol se más egyéb dolgokat nem karok vinn amit olvastam ennek kapcsán hogy más 2 naposat kérdezett aztán volt ott mindenféle válasz.. :D Jó hát kicsit így hülyén jön ki tény tudom hogy nem kell sok minden épp ezért kérdezném hogy ne kelljen olyan sok mindent vigyek csak a legfontosabbakat arra lennék kíváncsi hogy mit vinnétek a kaja pia utazási tabletta, zacskó,teló,fésű,egykis rágcsa,költőpénz, ajakbalzsam,dezodor egy kis parfüm meg könnyebb váltó ruha,esernyő... ezen kívül mit vinnétek még vagy esetleg ezek közül nem vinnétek -erre lennék kíváncsi :)
2014. ápr. 25. 17:11
 7/7 anonim ***** válasza:

a kaja pia utazási tabletta, zacskó,teló,fésű,egykis rágcsa,költőpénz, ajakbalzsam,dezodor egy kis parfüm meg könnyebb váltó ruha,esernyő... ezen kívül mit vinnétek még vagy esetleg ezek közül nem vinnétek -erre lennék kíváncsi :)


kaja, jah egy zacsi, ha rosszul lennél :D, fájdalomcsillapito, hányás ellen valami tabletta, válto ruha sztem felesleges, dezodor is..esernyöt sem vinnék, elég lenne egy esökabát, vagy széldzseki, fésü, ajakbalzsam, zsepi, kis parfüm- mindig van a táskámban szoval az alap

2014. ápr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!