Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Kecskemeti repulonap? A...

Kecskemeti repulonap? A lenyeg lent.

Figyelt kérdés
Valaki tud valamit a Kecskemeti repulonaprol?Olvastam olyat is,hogy nem lesz,vajon igaz? Ha lesz milyen programok lesznek? Bocsi a szoismetlesert
2014. ápr. 26. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha lesz is, merem remélni, hogy tanultak a tavalyi hibákból, és úgy szervezik...
2014. ápr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy rémlik 2 évente szokott lenni.
2014. ápr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2 évente szokott lenni, így elvileg idén nem lesz. Szerintem nagyon megéri elmenni. Én ott voltam tavaly is, igaz, a második nap (1. nap volt nagy balhé a meleg és vízhiány miatt), és úgy jöttem haza, hogy nagyon meg voltam elégedve a szervezéssel.
2014. ápr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Tavaly én is voltam(a második napon), nagyon jó volt, megérte elmenni(még ha kissé másnapos is voltam)!

Én úgy tudom két évente van ez az esemény.

2014. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aha,szoval 2 evente,ma is tanultam valamit.:D Koszonom a valaszokat.:)
2014. máj. 2. 17:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Tavaly voltam,akkor azt mondták a szervezők,lehet nem is 2015-ben lesz legközelebb,csak 2016-ban. (nem mindig van 2 évente)

De idén biztosan Tavaly gagyi volt a szervezés,de akinek volt esze,megoldotta,mi elindultunk időben,az autót letettük hamar,2 km séta,és nem kellett a szántóföldön kocsitkeresni,buszon zsúfolódni.

Illetve vittünk magunknak rengeteg innivalót,igy nem volt gond,hogy ott már délben nem kaptál.

2014. jún. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!