Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tudtok mondani szellem városok...

Nittyke kérdése:

Tudtok mondani szellem városokat, falvakat Borsod megyében?

Figyelt kérdés
Szóval olyan falvakat, városokat keresgetnék itt Borsod-Abaúj-Zemplén megyében amik már kihaltak szinte, elhagyatottak. Megköszönném ha tudnátok mondani :)

2014. máj. 12. 07:24
 1/3 A kérdező kommentje:
nem konkrètan ez a cèl, bár nem tudom szellemi kèpessègeid mèlysègèt meghatározni, így csak remèlni tudom, hogy èrthető a kèrdèsem, ès annak tartalma de azèrt a gyengèbbek számára leírom: túrázási cèllal keresnèk borsodban kihalt városokat, falvakat.
2014. máj. 13. 10:42
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Nem voltam még egyik helyen se, nem tudom, élőben milyenek.

2014. máj. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Első, túráztam már át estefelé cigánytelepen párszor, a világon semmi para nem volt. Persze volt, aki jól megnézett, de ez előfordul olyan falvakban is, ahol mindenki Árpád vezér unokaöccsének mondja magát.


Szóval meggyőződésem, hogy még nem jártál cigánytelepen, csak felülsz a propagandának.


Én a válaszolónak elsősorban Derenk meglátogatását ajánlom.

2014. máj. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!