Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Gyermekvasútnál a gyereknapi...

Gyermekvasútnál a gyereknapi rendezvényt honnan érdemes megközelíteni, hogy kirándulni, játszóterezni is tudjunk?

Figyelt kérdés

Elsősorban azok válaszát várom, akik jól ismerik a gyermekvasút állomásait , látnivalóit.

Két kicsivel mennénk (2 és 5 évesek) kocsival. De én annyira nem ismerem ezt a részt, nem tudom, hogy hol érdemes felszállni a kisvasútra, hol parkoljunk stb. Szeretném a gyereknapi programokat is megtekinteni, de kirándulni is a környéken.

Mit javasoltok?


HASZNOS VÁLASZOKAT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM.


2014. máj. 22. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Játszótér van a gyermekvasút lenti végállomásánál is, Számítsatok rá, hogy rengetegen lesznek.
2014. máj. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A programok Hűvösvölgy állomáson vannak általában, oda mindenképp érdemes elmenni a gyerekekkel. Viszont ilyen alkalmakkor szinte lehetetlen ott parkolni. Szépjuhászné állomás pont fél úton fekszik Hűvösvölgy és Széchenyi-hegy között. Ez az állomás a Budakeszi út mellett van, és itt nagyobb eséllyel találtok parkolóhelyet is. Ezen az állomáson ha jól tudom játszótér is van, de ez nem 100%. Innen a vasúttal könnyen lejuttok Hűvösvölgybe.
2014. máj. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A gyermeknapi rendezvény Hűvösvölgy állomásnál van. Azt javaslom, hogy a Normafánál parkoljatok, az Anna-réten játszóterezzetek. Onnan kb. 1 perc sétára van Virágvölgy vasútállomás, ahonnan 30-45 percenként indulnak vonatok Hűvösvölgybe.
2018. márc. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!