Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » DKV! Debrecenben megbüntettek...

Nagybarbara0520 kérdése:

DKV! Debrecenben megbüntettek a villamoson, nem volt nálam a bérletem. Hány napon belül kell bemutatnom?

Figyelt kérdés

2014. máj. 26. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves Nagy Barbara 0520!


A részvénytársaság 400 Ft-ot számít fel abban az esetben, ha az utas az ellenőrzés alkalmával érvényes bérletét nem tudja felmutatni, de azt legalább az ellenőrzést megelőző nap váltotta és az ellenőrzést követő 5 munkanapon belül az Ügyfélszolgálatunkon utólag bemutatja.

Utólagos bérletbemutatás, az adatok feldolgozása miatt a pótdíjazás napján nem lehetséges.

2014. máj. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erről egy srác jutott eszembe itt Budapesten, aki utánam következett a pénztárnál. Bérletet akart vásárolni, kérdezte a pénztáros csaj, hogy melyik naptól, azt válaszolta a gyerek, hogy tegnaptól. :D Erre közli vele a kasszás, hogy olyat nem lehet, aznaptól, vagy utána való napoktól lehet kérni, a gyerek meg felháborodott, hogy őt ma büntették meg, miért nem kaphat tegnaptól. :D


Tudom, nem erre voltál kíváncsi, de előttem már megválaszolták.

2014. máj. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
5 munkanap!!!
2014. máj. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!