Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogyan jutok el a legkönnyebbe...

Hogyan jutok el a legkönnyebben a IX. Kerületbe?

Figyelt kérdés

Cél: IX. Kerület Jaschik Álmos Művészeti suli, Illatos út 2-4


Cegléd-Nyugati pu. vonalon, tegnap úgy mentünk hogy Kispesten leszálltunk, ott fel a metróra a Nyugatiig, ott fel egy buszra ami elvitt a Blaha Lujza térre, majd onnan 4-6 os villamossal a Boráros térig (vagy micsoda), ott fel az egyik buszra ami elvitt a Kén utcáig ahol a suli van.


Van ennél rövidebb/gyorsabb megoldás azon kívül hogy a metrót kihagyjuk és nem szállunk le kökin hanem bemegyünk teljesen a Nyugatiba? Olyasmit halottam hogy Metróval közvetlen el lehet jutni az Illatos utcáig.


2014. máj. 29. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
A Nyugati és a Blaha között felesleges buszozni, egyből a 4-6-os villamosra kell szállni. Szerintem a legegyszerűbb: vonat a Nyugatiig, villamos a Boráros térig, 23-as busz a Kén utcáig. Metróval nem lehet az Illatos úthoz menni.
2014. máj. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

jáááj, iszonyú kerülőt tettetek!


1. KöKi-n leszálltok, addig tökéletes.

2. Eztán metró végén felszállni, és rögtön a következő megállóban leszállni. = Határ út.

3. Innen a Nagykőrösi út és Határ út kereszteződésig kell eljutni. Erre jó az egyik villamos (talán 52-es? nem vagyok biztos a számában, rég jártam ott.). Vagy ha nem áll benn villamos, akkor többféle busz is jó, ugyanarra mennek, párhuzamosan a villamossal. (Régen 66-os volt, meg talán 123-as, nem vagyok biztos ezeknek a számában sem, hogy ma hogy nevezik.)

De akár villamos, akár busz, asszem 2 megálló. A villamos azért jobb, mert az a Nagykőrösi útnál közelebb áll meg a következő buszmegállóhoz, ahova menni kell..., míg a busz túlmegy a kereszteződésen, és vissza kell jönni a zebrákon. Persze ha előbb megy busz, mégis az jobb, változó na.

4. A Nagykőrösi útnál oda kell menni ahhoz a buszmegállóhoz, ahonnét a Boráros tér felé mennek a buszok... Ott ha felszállsz, akkor az rákanyarodik az Illatos útra, és azzal 3-4 megálló kb. Hát itt is kérdőjeles, hogy milyen számú a busz. Régen volt 54-es, meg talán 23-as, nem is tudom. De most is biztos megy valami...


Szóval ez a legrövidebb útvonal.

VALAKI ÍRJA MÁR LE A HELYES BUSZSZÁMOKAT! :)


Amúgy másik verzió lenne Kőbánya-Alsón leszállni és a 3-as villamossal eljutni a Nagykőrösi út/ Határ út sarokig és onnan szintén busszal. Csak úgy tudom ezt a villamosvonalat épp felújítják, meg amúgy is időben lassabb lenne, mint a metróval a Határ úttól...

2014. máj. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
+ Semmiképp ne mássz be a belvárosba a Nyugatiig, mert sokkal több idő, arra sokkal nagyobb a dugó, meg hát távban is több.
2014. máj. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
www.elvira.hu és a Soroksári út nevű állomást kell keresni célként, odáig veszed a vonatjegyet is. Cegléd felől leszállsz a Kökin, onnan pedig a kunszentmiklósi vonattal elmész a Soroksári úthoz (második állomás, kb. 12 perc). Onnan meg gyalog 5 perc az Illatos út eleje, ahol a suli is van. Egyetlen átszállás a lehető legrövidebb és leggyorsabb úton, BKV nélkül. A nyugati, buszozás, metrózás mind kerülő.
2014. máj. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]


Itt egy térkép is. A Kökiről van jelölve egy kék vonal balra felfelé, ami visszakanyarodik délre. Az a kunszentmiklósi vonat.

2014. máj. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kár, hogy a kunszentmiklósi vonat csak óránként jár... már ha pontos..

(Ergo nem mindennapi bejáráshoz való, csak ha néha-néha épp összejön minden, hogy pont akkor jön amire át kell szállni. Amúgy a 12 percből könnyen 72 perc lehet. Nagyon nem mindegy.)

2014. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dávid, te vagy az? :')
2014. máj. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.^^


Talált süllyedt.. De minek kérdezed ha tudod?xD (ha már mesélt "valaki".....:D) Meg úgy hogy nem is ismerjük egymást :P Na de mindegy ^^:DD

2014. máj. 29. 21:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Au, ez fájt. Ne aggódj, még hallassz felőlem! :D


És énis az egyes által javasolt útvonalat használnám, bár még soha nem voltam a nyugati környékén.

2014. máj. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Amit hallottam rólad lehet jobban járok ha nem x"D Már bocsi:$
2014. máj. 29. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!