Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Elhagyatott helyek Pesten?

Bubvani kérdése:

Elhagyatott helyek Pesten?

Figyelt kérdés

Olyan elhagyatott helyet keresek amit nem őriznek és be lehetne menni. A romos, régi épületekre gondolok.

Budapesten belül,ha lehet.



2014. máj. 30. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Kőbánya városközpont aluljárói. Talán 10 éve fedték be a villamosmegállókból levezető lépcsőket, de előtte sem volt már világítás csak csövesek, szemét- és sz*rkupacok meg patkányok. Talán a volt áruház épülete felől még be lehet menni.
2014. máj. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ami romos azt lezarjak nehogy valakire radoljon az epulet. Ciki lenne. [link]
2014. máj. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

1#! már azt is lezárták, nem lehet bejutni.


Van facebookon egy csoport azthiszem Budapest scenes a neve rendeznek bunkertúrát csepelen, és a Kőbánya alatt húzódó pincerendszerben. Nem voltam még egy programukon se, állítólag egész jók.

2014. jún. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most kapásból az aquincumnál található volt gázgyár épülete jut eszembe. Ez három, nagyon impozáns de romos torony egymás mellett:


[link]


Elég hátborzongató. Ez az épületegyüttes is természetesen tiltott terület, de én azért beszöktem egyszer. Nem mondom, kalandos volt. Kifele egy bokor alatt megbújva kellett megvárnom, míg elmegy előttem a biztonsági őr, aztán ahogy sprinteltem kifelé, észrevettem, amit befele menet nem láttam, hogy őrkutya is van. Még egyszer nem vállalnám be :D


De amúgy ezt jelenleg épp felújítják. Aztán ott van a Duna másik oldalán a Szúnyog-sziget, ott is vannak érdekes objektumok. Ja, és itt van ez:


[link]

2014. jún. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!