Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Tisza-tó környékén mit...

A Tisza-tó környékén mit érdemes megnézni? Milyen látnivalók vannak?

Figyelt kérdés

Most nyáron megyünk 7 napra kocsival, de viszünk kerékpárt is. Fiatal felnőttek vagyunk. Legjobban a természeti látnivalók érdekelnek, állat-, növény-, vízi világ. A kulturális, néprajzi és ipari látnivalók, múzeumok szintén, vagy bármi ami érdekes lehet.

A bulizás, kocsmázás, és egyebek nem érdekelnek.


Ki mit javasol, mi az, amit feltétlen megnézésre ajánl számunkra? Aki már volt ott, szívesen olvasnánk az élményeiről!

Köszönöm előre is!



2014. jún. 3. 13:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Poroszlónál el lehet menni madárnéző-túra szerűségre (nem emlékszem a pontos nevére, de én voltam és szép, érdekes volt), és ott van az Ökocentrum, ami szintén érdekes. Én még csak itt jártam, a többi helyet nem ismerem, de szép a környék, érdemes biciklizni a gáton.
2014. jún. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!