Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Balaton déli partján mely...

A Balaton déli partján mely városokban érdemes elidőzni?

Figyelt kérdés
Körbe szeretném tekerni a Balatont idén nyáron, és már megvan a programom az északi partot illetően, viszont a déliről nem találtam szinte semmit. Mi az ami kihagyhatatlan? Érdekelnek a műemlékek, várromok, történelmi belvárosok, borpincék stb. A Balaton partjától igyekszem nem eltávolodni, tehát az olyan városok amik messze vannak a tótól kizárva!
2014. jún. 4. 13:05
 1/4 Karácsony Andrásné válasza:
Siófok nagyon szép. Ha bulizni vágytok akkor inkább nyáron menjetek, ha pedig csendesebb pihenésre akkor ősszel-tavasszal. Siófok egészen más arcát mutatja olyankor... :)
2014. jún. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Siófok:tojásmúzeum--> [link]


Balatonföldvár:Galamb-sziget híddal--> [link]


Siófok:Jókai park--> [link]


Siófok:Rózsaliget--> [link]


Balatonfenyves:Fenyvesi kisvasút--> [link]


Balatonlelle:Rádpuszta--> [link]


Zamárdi:Hősök kápolnája--> [link]


Balatonboglár:Várdomb és gömbkilátó--> [link]


Fonyód:Sipos hegyi kilátó--> [link]


Balatonszárszó:József Attila Emlékmúzeum-->balatonszarszo_jozsef_attila_emlelkmuzeum

2014. jún. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az előző voltam,az utolsót nem jól küldtem: [link]


Balatonfenyvesen is van valami hely csak nem jut eszembe mi az,de mi tavaly voltunk fenyvesen nyaralni és elmentünk kocsikázni,hátha találunk valami szép helyet és nagyon sok volt pl.:Balatonkeresztúron,Balatonlellén és Balatonszemesen is!

2014. jún. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Uhh, nagyon szépen köszi!!! :)
2014. jún. 9. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!