Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Fesztivál idejére ti milyen...

Fesztivál idejére ti milyen táskákkal szoktatok utazni?

Figyelt kérdés
Gurulós, vagy csak sporttáskák? Melyik az, amibe sok minden belefér, de mégis praktikus?

2014. jún. 8. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:

itt találsz jó minőségű utazótáskákat

[link]


sok minden belefér mégis praktikus

2014. jún. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oh köszi... :D azért egy kicsit olcsóbb verzióra gondoltam. :D
2014. jún. 8. 23:00
 3/9 anonim válasza:
Én személy szerint a legtrógerebb nagy szatyorba belepakolok. Most őszintén kinek hiányzik, hogy elvigyék a jó táskámat? Már ha ilyen sátrazós dologra gondolsz. Ha sztyrot elviszik, vigyék, veszek egyet 100Ft-ért. Más meg ha megnézi, hogy nézd már szatyorral jött, hát szarom le, bár nem jellemző ez a dolog...
2014. jún. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Diák szállóra fogok menni.
2014. jún. 9. 17:53
 5/9 anonim válasza:
Nem tudom az mennyire biztonságos ilyen szempontból. Kolis vagyok, oda olyan utazótáskát hordok, amit húzni is lehet, viszont az drága, nem ajánlom, hogy csak simán azért vegyél, hogy elmész egy fesztiválra. Kitartok a szatyornál, lehet kapni nagy, erős szatyrokat, sztem a kutya nem nézi mibe pakolsz, ha nincs utazótáskád, az is megteszi. Persze leeht kapni 3-4 ezerért is de az nem is lesz annyira nagyy meg optimálisabb sem. Mikor költöztem be koliba, 2 nagy utazótáskába és egy nagy szatyorba pakoltam. A szatyorba kb annyi ruha fért, mint a másik két táskába összesen, pedig egyik sem kicsi.
2014. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A gurulós táskákba egyébként mennyi cucc fér? Van utazótáskám amúgy. De az sem valami nagy.
2014. jún. 9. 18:44
 7/9 anonim válasza:
Merevfalú gurulósba jobb pakolni, szal sok. De én már egy hátitáskába is bepakolok annyit, amennyi más egy utazóba, szóval fontos a megfelelő praktika. Pakolja be 3x, meglátod a végére sokkal több fog beférni. Rekordom egy hátitáskába a hálózsákom, egy kis párna meg egy pulcsi, sima fila táska :D
2014. jún. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egy válltáskát mindenképp viszem majd magammal, hiszen azt fogom alapból a fesztivál területére bevinni, amit majd bent leadok, fényképező gép, kis pia, étel ennyi. Szóval ezen kívűl kellenek még az utazótáskák. :D
2014. jún. 9. 20:32
 9/9 anonim válasza:
nem tudom aktuális-e még de mi ketten 2 málhával meg 1 közepes gurulós bőrönddel indulunk majd sátrazni egy hétre :D
2014. jún. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!