Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Gyulán hol van sétálóutca...

Gyulán hol van sétálóutca vagy hol van sok étterem, cukrázda stb?

Figyelt kérdés
Útca érdekelne, és még hogy a fürdő hol van?
2014. jún. 10. 21:52
 1/2 anonim válasza:

A sétáló utca a Városház utcán van, pirossal jelöltem végig, a leghíresebb cukit bekarikáztam, a Várat és a Várfürdőt bekarikáztam (több bejárata is van, megtaláljátok. A nyári bejárat egy a várral szemben egy "aluljárószerűségben" van.


A sétálón végig dugig van éttermekkel, illetve onnan letérve kis utcákba is biztos lesz vagy 1-2.

[link]


A szállodák látszanak a térképen, ott mindenhol van étterem.

Amiket javaslok: Sörpince (dugig lesz), Maestro, 100 éves cukrászda (bár dolgozni ott rémálom volt), pizzázók közül szerintem a Skorpió a legjobb, de a Venezia is egész jó, gyorskajáldából a Hamburgerbár, és a Matróz, italozni a Rondella terasz (piszok drága) és a Hídfő külső része javasolt.

A park az a Csigakert, a térképen ott van, amiket érdemes megnézni:

Vár

Várkert

Várfürdő (Aqua Palotában csúszik a csempe!! Óvatosan!)

Erkel szülőháza, Ladics-ház,

Élővíz csatorna mellett tuti sétálnék

Meg kukkantanám a katolikus templomot (a térképen a 100 éves cuki alatti zöld terület)

Kimennék lovagolni a Kétegyházi úti lovardába

2014. jún. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A város közepin, egykupacban.
2014. jún. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!