Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatonnál melyik a legjobb...

Balatonnál melyik a legjobb hely? Hova érdemes menni, hol van több program, jobb környezet, stb?

Figyelt kérdés
Árak nem számítanak... mit ajánlanátok?
2008. júl. 30. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ha fiatal vagy és bulizni akarsz akkor siófok mindenképpen. ha pihenni akarsz esetleg gyerekkel akkor bármelyik másik csendesebb falu, város.
2008. júl. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, bulira Siófok a megfelelő, ha kikapcsolódás akkor én Badacsonyt javaslom. Tavaly voltunk ott, campingben a tó közvetlen közelében, nem is volt drága és nagyon hangulatos volt a szőlőhegyekre kisétálni, benézni 1-2 hűvös pincébe, fincsi borokat inni és zsíroskenyeret ednni :)
2008. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmüen BALATONLELLE!!!! Minden ismerősünk oda jár, és mi is minden évben odamegyünk!!!

Van ott minden: drágább és olcsóbb hotelek is (olcsó de nagyon jó és kellemes a Lelle Hotel), hosszú és nagy korzója van, nem is egy, sokmindennel, éttermekkel, nagy parkja van, van egy mekije és minden nyáron ott tanyázik a cirkusz szinte egész nyáron, hatalmas bazársor, kikötő ahonnan különböző túrahajók is indulnak, gyönyörű strand rész, fizetős és ingyenes egyaránt!! Part mentén végig lángosos, hekkes, ha bulizni akartok akkor egy menő diszkó is a rendelkezésre áll!! És ami nagyon fontos: Saját bevásárlóközpontja van, nagyon nagyon olcsó árakkal!!!

Szóval Number One!!!!!!!!! NAGYON AJÁNLOM!!! ISTENI HELY!!!

2008. aug. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nálam Balatonfüred a befutó. Nagyon szép a sétány a parton, lehet sétahajókázni, de bulihajó is van :). A hegyek között jókat lehet túrázni ( igaz a kilátó sajnos leégett, így nem lehet felmenni rá). Van egy aquapark is meg még rengeteg minden. Négy napig voltunk ott de nem tudtunk mindent megnézni.
2008. aug. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Szerintem is Füred és környéke!
2008. aug. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Gyesesdiás. nyugodt kisváros zala megyében és minden van ott ami kell :)
2008. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Balatonlelle! Minden este térzen, gyönyörű sétálóutca, rengetek butik ha érdekel az ilyesmi, romantikus móló, 500 m-es körzetben 3 discó, de érdekes módon nem forgatják fe a csendet, bazársor, homokos part, élményfürdő 250 és 500 Ft-os belépővel, amit a hülye német túristák teleszórnak ékszerrel, mindennap indulnak sétahajók, és a parton egymást váltják az RTL sztárjai...
2008. aug. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Szerintem is Balatonlelle. Tapasztalat. Itt sokkal több az üzlet mint Fonyódon!! Amik pedig megtalálhatók, azokat az előttem szólók meg már mind leírták. :D
2008. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
96%

Én eddig voltam Badacsonyban, Szárszón, Füreden, Siófokon Lellén. Aztán megint Lellén. Idén is Lellén. Még visszamegyünk egy hétvégére. Lellére! Ez elég egyértelmű, nem? Imádom, nincs párja. Negatívum: tényleg nagyon sekély.Kevés a 18-25 éves szingli csaj, ez tény, ebben siófok a tuti, meg drogokban, alkohoban. Pozitívum: rengeteg. Talán a legfontosabb, hogy olcsó, de nem a minőség rovására, van minden, meg még minden. Ha bulizni akarsz, Lelle bulis hely, ha nyugit akarsz, Lelle nyugis hely, ha romantikát...az is megvan!

Szárszón szét untam magam, badacsonyban főként az nem tetszet, hogy autóval kellett a strandra járnunk, és értem én, hogy bor, meg túra, de vhogy nem volt olyan. Viszont, ha mégis erre felé mész tapolcát nézzétek meg! Füred szép, felkapott és drága.

De Lelle csak egy van! Mi ide járunk: [link]


Nagyon jó!

2008. aug. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
valaki tudna segíteni, hogy Balatonfüreden hol-, meg mikor mennek bulihajók ? vagy ezt hol tudnám megnézni ? google-n nem találtam :/ köszi
2011. jún. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!