Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik a jobb? Eger vagy...

Melyik a jobb? Eger vagy Miskolc! Hol vannak több programok? Párommal mennék!

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 14:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Nincs messze a kettő egymástól,szerintem akár mindkettő belefér :)
2010. jan. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
75%
Kimondottan programok, hol van több azt nem tudom, viszont Egerben több a látnivaló (persze városnézés inkább nyáron ideális).
2010. jan. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem inkább Eger, Miskolcon nincs annyi látnivaló.
2010. jan. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Eger.
2010. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

Hol vannak több programok? Hát ez értelmes volt! XDDD

Amúgy Egerbe menj, ha látnivalót akarsz, Miskolcra, ha egy ronda sűrű várost, meg cigányokat.

2010. jan. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Én miskolci vagyok,de mint turista nem nézném meg :D (lehet h csak azért gondolom így,mert itt lakom és nem a kedvencem),de egyébként is Eger!Sokkal barátságosabb hely,több a látnivaló(van ott egy nagyon szép park,azt hiszem Érsekkertnek hívják-ne hagyjátok ki),de ha Miskolcot is meg akarnátok nézni,nincs messze Egertől.Bár itt csak egy sétálóutca van,a diósgyőri vár(mondjuk ez elég szép a Bükkel együtt).De a közelben van Miskolc-Tapolca,Lillafüred-ezek elég jó helyek,de nem a városon belül vannak,hanem jóval kintebb.
2010. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
87%
Eger. Én itt lakom és tényleg rengeteg látnivaló van itt. Nagyon szép a belváros, tejesen ki van világítva esténként és ha jól tudom még kint vannak a hangulatos fabódék, ahol forralt bort meg kenyérlángost lehet venni. Érdemes ellátogatni a várba, Líceumba, ha meg szórakozni akartok, akkor ott a pláza.
2010. jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Miskolcon majdnem minden évbe elmegyünk, nem rossz, de EGER! Oda menjetek, több a látnivaló, jobban is tetszik, jobb hely. Amúgy meg tényleg közel van a 2, szóval mind2 belefér szerintem is ha már ott vagytok. Egerbe kirándulni voltam, és tetszik az a város.
2010. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Miskolc sokkal jobb, ott van:

miskolc-tapolca a barlangfürdővel, a bobpályával, csónakázótóval


a bükk: gyönyörű!!!


lillafüred: magyarország legnagyobb vízesésével, a Palota Szálló (ott forgatták a Meseautó c. filmet, és a Magyar vándor c. filmet is:) és a Hámori-tó


diósgyőr: a diósgyőri vár ami szintén nagyon látványos, tele van programakkal minden nap


A Majális park: az állatkertjével


azon belül Miskolcon is rengeteg program van, pl. februárban lesz a Kocsonya-fesztivál ami mindig baromi jó!!!!! Van rengeteg hotel, panzió, cukrászda, bolt, pláza, étterem. A színházban állandó programok mennek, a Művészetek Házában is sok előadás van, de nem csak szinfonikus zenekarok, hanem van 2 moziterme is!

Van óriási könyvtára, szabadidő csarnoka, 2 jégpályája:D


Én nagyon szeretem Miskolcot, bár nem ott lakom!

2010. jan. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
89%
miskolcon a tapolcai meg lillafüredi rész tényleg szép és a bükk is gyönyörű de ez télen nemtúl izgi:D
2010. jan. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!