Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Többnapos kenutúra helyek...

Többnapos kenutúra helyek közép/nyugat Magyarországon?

Figyelt kérdés

Ismerőseimmel szeretnénk egy többnapos kenutúrát összehozni, de kicsit nehezen sikerül kitalálni, hogy melyik folyóra menjünk. 2-3 nap lenne a terv, kanyargós, szép folyót keresünk közép/nyugat Magyarországon, kempingekkel, strandokkal, és nem túl erőltetett evezéssel (értsd: folyóval csorgás főleg).

Tudnátok ajánlani esetleg olyan folyókat ezen a területen, amiken jó 2-3 napos kenutúrát lehetne szervezni? Köszi!



2014. jún. 26. 19:30
 1/2 anonim válasza:

Én a családommal idén vízitúrázni megyüek, és az előző 4 évben is voltunk. Ezt ajánlom: [link]

A legtöbb egy hetes, amire mi megyünk, ott 152 km-t evezünk, de van hétvégi vízitúra is és az 3 napos. Ez azért jó, mert meg van szervezve csoportosan, jóban leszel mindenkivel és teljesíthető távokat evezünk, én lány vagyok és 16 éves, én is bírtam, tavaly is, meg azelőtt is. Hétvégin még nem voltam, de a vidám delfinesek nagyon jó túrákat szerveznek, megbízhatóak és olcsó is.

2014. jún. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de inkább közép/nyugat magyarországi folyók érdekelnének, és igazából saját szervezés lenne, csak a cél folyó kitalálása okoz némi gondot. Köszi mégegyszer azért!
2014. jún. 30. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!