Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mész a Balatonra idén nyaralni...

Mész a Balatonra idén nyaralni-pihenni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 4. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:

nem

inkább rászánom azt a plusz pénzt a benzinre és lemegyek északolaszba

2014. júl. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
ismerve a magyar vendéglátosok gondolkodását, hogy az amúgy is rövid szezonban bejött ez a tömeges fertőzés, és bármit megtennének, hogy elsikálják a dolgot, emiatt inkább nem kockáztatom be hogy valami betgséget összeszedjek ott (nem csak a víz szaros, de az egész tó körül jellemző, hogy gyenge minőséget, lejárt dolgokat adnak horror áron) én inkább máshova megyek
2014. júl. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%

A balaton nem tudott megújulni az elmúlt évtizedekben.

Hogy megyek, az csak annak köszönhető, hogy nagyon nagyon olcsó céges szobát kapunk.

Persze ettől függetlenül állítom, csak az megy a Balatonra akinek nagyon olcsó, vagy az, aki analfabéta, és nem képed elmenni valamelyik tengerpartig.

2014. júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
73%
Én megyek,imádok oda járni..:)
2014. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Egyetlen szavukat sem hiszem el a "tiszta Balatonról",

tehát irány az Adria!!

2014. júl. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megyek Balatonkenesére. Az átlag magyar még ide sem jut el egy hétre sem, sokaknak éveken át erre sem telik. Sajnos sokáig nélkülöznöm kellett nekem is a magyar tengert, pedig az életem szerves része volt. Mindig a kis településeket keresem, a zsúfolt, felkapott helyek sosem vonzottak.
2014. aug. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Persze ettől függetlenül állítom, csak az megy a Balatonra akinek nagyon olcsó, vagy az, aki analfabéta, és nem képes elmenni valamelyik tengerpartig."


Mutass már egy tengerpartot, amit viszonylagos olcsósága mellett el lehet érni oda-vissza legfeljebb 10 ezer forintból! Ha ínségesebb idők állnának be nálad, akkor elgyalogolnál addig? Szerinted a magyar lakosság nagyobbik része mekkora jövedelemből él? Tisztában vagy egyáltalán a hazai viszonyokkal? Mihez kezdesz, ha egyszer csak véget ér a jó világ számodra is?

2014. aug. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!