Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha egyedül strandolok (balaton...

Ha egyedül strandolok (balaton) akkor hová tegyem az értékeim?

Figyelt kérdés
soha nem voltam még egyedül strandon, most úgy alakult hogy le kell utaznom vasárnap, de délutánom szabad. mikor családdal csoporttal jártunk mindig volt valaki aki ottmaradt napozni, de most hogy egyedül megyek szabad úgy otthagyni a táskámat? sok a lopás?

2014. júl. 27. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Néhol vannak értékmegörzők, bár a tuti tipp az, hogy nélkülözz minden ellophatót.

vigyél telefont - amúgy is minek egy strandra - és minimális pénzzel indulj neki.

Esetleg vihetsz könyvet, azt nem lopják :)

2014. júl. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Vigyél könyvet, vagy rejtvényújságot, lapjai közé pedig rejts el egy 1000-est mondjuk. A könyveket békén szokták hagyni. Nekem egyszer az egyik haverom azt mesélte, hogy elég sok pénzt kellett vinnie a strandra, mert rögtön utána máshová is ment, és nem akarta, hogy elázzon a pénz, vagy lába kéljen, ezért felgönygölte, és nem túl áttetsző óvszerbe csomagolta, aztán berakta a gyékénye alá. Gondolom, ha bárki meglátta volna sem lett volna gusztusa megtekinteni a gumi tartalmát.
2014. júl. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A fizetős strandokon általában van értékmegőrző.
2014. júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát gondolom van valami ház, ahová leutazol, hagyd ott minden cuccod, ezer ft-on, fürdőruhán, törölközőn kívül én nem vinnék semmit.
2014. júl. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Kora reggel megyek, este tervezek hazajönni (persze ha jó idő lesz), nem alszom ott. Lehet tényleg az lesz a legjobb ha rászánok egy kis pénzt a szekrényre, legalább nyugodtan tudok fürödni, nem a partot fogom folyton bámulni. Aki meg a törölközőmet lopja majd el, annak egészségére :)
2014. júl. 27. 19:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Óvatosan, nekem tavaly lopták el az egész cuccom...
2014. júl. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Négyes, nekem pl sose volt ház, ahova leutaztam, a Balaton környékén is laknak ám emberek..
2014. aug. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!