Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miskolctapolca mennyire...

Miskolctapolca mennyire veszélyes környék?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom hogy napközben este a Barlangfurdonel a parknál és a tónál.

2014. aug. 11. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen rendben van.

De miből gondolod, hogy veszélyes?

2014. aug. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
És? Attól még nem lesz automatikusan szar a közbiztonság. Nem a cigányság szüli a bűnözést, hanem a szegénység. Miskolctapolca pedig nem egy szegény környék.
2014. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jó, de attól kitudja

Szóval elviselhető?

Más véleménye esetleg?

2014. aug. 11. 17:27
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem veszélyesebb mint egy siófoki vagy bármelyik balaton parti éjszaka.

Efott idején kb. 10-12 napot voltam Miskolcon, sokkal rosszabb a híre mint amilyen valójában.

2014. aug. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utolsó, ezt kifejtenéd jobban?
2014. aug. 12. 20:21
 6/8 anonim válasza:
100%

Életemben először jártam Borsodban idén júliusban, az EFOTT-on. A Dunántúlról jöttem és ismertem a megye, azon belül is Miskolc hírét, de el van túlozva.

Bizonyos elemek sűrűsége egyértelműen nagyobb, mint akár a Dunántúlon, akár BP-n (ott járok egyetemre), de nem egy háborús övezet. Például minden nap az avasi Tescóban vásároltunk be, mégsem akart minket senki megölni, bár az is igaz, hogy mindig akadt pár ember a parkolóban, aki nem tűnt szimpatikusnak.

Még a híres-hírhedt Avas lakótelepen is jártunk, ott sem öltek meg minket. Mondjuk a kocsmák, "presszók" nem voltak valami bizalomgerjesztők a tízemeletesek aljában.


Miskolctapolca pedig gyakorlatilag kívül esik a városon, a Miskolc vége tábla után kell gyalogolni még egy keveset (tíz perc-negyed óra), gyönyörű természeti környezetben, hétvégi házak és éttermek, panziók sorakoznak, aztán a végén odaérsz a Barlangfürdőhöz. Van kellemes, parkos rész. ahol lehet sétálgatni, van sok lengyel, szlovák, ukrán meg német turista. Én ennyit láttam.

2014. aug. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi különös nincs benne. Miért, útonállókra számítasz?
2014. aug. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Miskolctapolca a jómódúak jedvenc lakóhelye. Lillafüred is nagyon szép hely. Nem csak Miskolcnak,hanem az országnak az egyik legjobb helyei. Aki nem járt ezeken a helyeken életében egyszer menjen el!

!

Az Avast nem kell leszólni. A rossz hírére csak 15 vagy 20 éve volt alap akkor is inkább a II. ütemet emlegették rosszként.

A fészekrakók már rég elmentek onnan. A rossz környék az a Vászonfehérítő és köryéke, a Kiss Ernőtől délebre lévő telepek, ahová se éjjel se nappal gyalog nem mennék vagy busszal nem utaznék át, a Bábonyi-bérc, a Szondi, a számozott utcáknak van rossz híre.

2016. jan. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!