Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha 15 éves vagyok, és a...

Ha 15 éves vagyok, és a diákomat beszedték év végén, akkorhogyan utazhatok kedvezménnyel?!?! Elég ah mutatom a személyimet, amiben lehet látni, hogy 16 alatti fagyok, ergó iskolaköteles?!

Figyelt kérdés

2014. aug. 12. 01:11
 1/5 anonim válasza:
100%
Amikor elvették a diákod, kellett volna kapnod egy papírt, ami diákod helyettesíti, és azt felmutatva tudtál volna utazni kedvezményesen. És az pár hónapra érvényes..
2014. aug. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Kik szedték be? Tanárok, igazgató, vagy kicsoda?

És mire hivatkoztak?

2014. aug. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Az igazolvány helyett kapnod kellett egy azzal egyenértékű igazolást. Mást nem fogadnak el. Kérdezz rá az osztályfőnöködnél,ha nem kaptál ilyesmit.
2014. aug. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az általános iskolás diákigazolvány az adott iskolába szól, azért szedték be, mert már nem jár oda. Valóban kapnod kellett volna egy igazolást helyette, amíg megkapod az újat.

Egyébként az én lányomét nem szedték be, pedig ő is most volt nyolcadikos.

2014. aug. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Anno nővéremét se szedték be de az enyémet igen sajnos. Kár mert így nem emlék, hogy akkor milyen is voltál. De igen kell kapnod helyette egy papírt ami igazolja, hogy diák. Az az ideiglenes diákigazolvány.
2019. márc. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!