Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik a legközelebbi vasútáll...

Melyik a legközelebbi vasútállomás Jásdtól?

Figyelt kérdés

Rákerestem Google-ben, de nem adott ki semmi értékelhetőt, ezért gondoltam, hogy hátha közületek valaki azon a környéken él és tudja.

Előre is köszönöm :)



2014. aug. 20. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Megnéztem térképen hol van ez, gyakorlatilag körbenövik a vasútvonalak. Balra tőle a Győr-Veszprém vonalon talán Zirc van legközelebb, jobbra a Komárom-Székesfehérvár vonalon Mór vagy Bodajk. Lefelé a Szombathely-Bp vonal, Várpalotával. Autóúton nagyjából mind egy távolságra van, Várpalotával jársz legjobban, ott több vonat jár.
2014. aug. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én is nézegettem, de nem találtam a közelében, pedig biciklivel akartunk elmenni oda a vasútállomásról, de az még a legrövidebb esetben is 19 km. :/

Mindenesetre köszönöm, ment a zöld pacsi :)

2014. aug. 21. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!