Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mennyi idő alatt lehet végigjá...

Mennyi idő alatt lehet végigjárni a miskolci állatkertet?

Figyelt kérdés
Sajnos elég szűkösen leszünk idő szempontjából, így fontos lenne, nagyjából mennyi időt szánjunk rá, ehhez igazítjuk további programjainkat. Párommal ketten leszünk, ha ez számít. Előre is köszönök minden választ!

2014. aug. 30. 06:38
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Ezt mi honnan tudjuk? Fogalmunk mennyire gyorsan haladtok, mennyi időre álltok meg.
2014. aug. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a felettébb intelligens választ. Nyilván arra vagyok kíváncsi, másoknak mennyi ideig tartott, esetleg ott lakók, akik már többször is végigjárták, valamilyen időintervallumba nyilván belehelyeznék. Nem az volt a kérdés, hogy mi pontosan hány percet fogunk ott tölteni, hanem hogy nagyjából mire számítsunk, tekintve, hogy életemben nem voltam még ott, és azt sem tudom, mekkora.
2014. aug. 30. 11:46
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Szóval nem érted...

Van aki végigfutja 30perc alatt, van aki szép lassan sétálgat 1órát, van aki 3órát ott bóklászik.

2014. aug. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor csak a te kedvedért megpróbálom még egyszer megfogalmazni a kérdést: "Ki mennyi idő alatt járta végig a miskolci állatkertet, és milyen tempóban haladt? Ha normális tempóban haladunk, szeretnénk mindent megnézni, de nem időznénk el hosszabb ideig sehol, akkor nagyjából szerintetek mennyi idő alatt juthatunk a végére?"


Nem gondoltam, hogy rögtön egy ilyen kötekedő bunkóba futok, mint te, de azért köszönöm...

2014. aug. 30. 12:14
 5/6 anonim ***** válasza:
21%
12 és fél - háromnegyed perc. A majmoknál kicsit időzzetek többet. Mégiscsak rokonok.
2014. szept. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 elistvan ***** válasza:
Szerintem 4-5 óra.
2020. máj. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!