Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tudnátok ajánlani az október...

Tudnátok ajánlani az október 25-i hosszú hétvégére Magyarországi utazási célpontot?

Figyelt kérdés

A barátnőmet szeretném meglepni egy pár napos kirándulással.

Olyan helyet keresek, ahol ezen a hétvégén lesznek valamilyen programok és a városban is vannak látnivalók.

A következő városok esnek ki: Miskolc, Eger, Esztergom, Visegrád és Gyula, itt már voltunk.

Az interneten keresgéltem és sok helyen láttam programokat arra a hétvége, de nem tudok dönteni. Ha valaki tud ajánlani valami jó kis helyet, ahol korábban már volt és nagyon tetszett neki, annak szívesen venném a véleményét. Ti hová mentek/mennétek azon a hétvégén?



2014. szept. 20. 07:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Döntsétek el, mi érdekel Titeket. Mi pl. Bogácsra megyünk, mert nyugis, lehet kirándulni is.
2014. szept. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sümeg :)
2014. szept. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sopron, Kőszeg, Keszthely
2014. szept. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Parádfürdő.:) Eger és Pest közötti kisfalu.:) szép természet, kirándulóhelyek, kézműves fafaragó kiállítás, lovaskocsi múzeum, Erzsébet Park-Hotel 3*-os hotel. Sőt 25-én pont lesz egy "Palóc Piac" nevezetű esemél, hol magyar, kézműves ételeket, árukat árulnak.:) Régen vlt strand, de át akarták újjítani, lerombolták, és félúton elfogyott a pénz és nem lett strandunk..:( De érdemes ellátogatni.:) [link]
2014. szept. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!