Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Vehetek jegyet a metrora, ha...

Vehetek jegyet a metrora, ha nem vagyok pesti lakos?

Figyelt kérdés

En minden hetvegen Pesten vagyok de kozel sem lakom ott, rengeteg penz ki megy az ablakon, mert mindig jeggyel utazok es lassuk be nem keveset...fel merult bennem, hogy venni kellene berletet de nem vagyok benne biztos, hogy tudok.

Mivel most nem ott tartozkodom meg sem tudom kerdezni...



2014. okt. 15. 07:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Most mit akarsz? Jegyet vagy bérletet? Miért ne vehetnél bérletet?
2014. okt. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Vehetsz bérletet is, meg jegyet is.
2014. okt. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az attól függ az egy hónapban hétvégente ténylegesen mennyit utazol.Ha mondjuk 4× szállsz metróra az 1400 forint egy hétvégén.Egy hónapban 5600 forint.Ebben az esetben nem éri meg bérletet venni hisz az 9500 forint.Tedd félre a jegyeket amit vásárolsz és egy hónap múlva számold össze mennyit költöttél rá.Ha ez meghaladja a 9500 forintot akkor igen megéri bérletet venned ha nem akkor viszont nem!
2014. okt. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerinted akik Pestre járnak vidékről suliba, azok minden nap jegyeket vesznek? :D Miféle kérdés már ez.
2014. okt. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyébként ha csak hétvégén használnád lehet, hogy a 24/72 órás jeggyel előrébb leszel.
2014. okt. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
10%
Teljesáru bérletet lehet venni, de pl. diákot nem, ha se a lakóhelyed, se az iskolad nem Budapesten van.
2014. okt. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

> Teljesáru bérletet lehet venni, de pl. diákot nem, ha se a lakóhelyed, se az iskolad nem Budapesten van.


Na ne hülyéskedj! Ezt hol olvastad?

2014. okt. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az csak a levelező tagozatra vonatkozik.
2014. okt. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én egyébként budai lakos vagyok, és tudok bérletet venni.
2014. okt. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

"Na ne hülyéskedj! Ezt hol olvastad?"


Ezt nem olvastam, hanem mondták!


Még az sem vehetett bérletet, aki különórára járt be iskola után Budapestre, mert csak lakhely-iskola viszonylatban adtak diákbérletet.

2014. okt. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!