Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapestiek! Van valami jó,...

Budapestiek! Van valami jó, szórakoztató lehetőség a Szépművészeti Múzeum környékén?

Figyelt kérdés
Osztálykirándulásra :)
2014. okt. 15. 11:06
 1/6 hollófernyiges ***** válasza:
Állatkert?
2014. okt. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Végzős osztály. Az állatkertet szeretnénk mellőzni, azért köszi :)
2014. okt. 15. 12:13
 3/6 hollófernyiges ***** válasza:
Westend? :)
2014. okt. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ott mit csináljunk programként? Vásároljunk? Ofő nem engedné, így is egy gyökér... Reméltem hogy ott van valami érdekes kiállítás vagy valami. A vidámparkanak most nagyon örülnék ha lenne :(
2014. okt. 16. 06:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a baj az állatkerttel? Felnőtteknek is jó szórakozás. És a vidámpark egyes elemei is hozzátartoznak.
2014. okt. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj az állatkerttel, hogy a vidámparkot tették tönkre érte, amit nagyon szerettem. Nem akarom látni hogy a kedvenc játékaim helyén állatok vannak. Ezzel nem csak én vagyok így. És az osztály többi tagja sem szeretne oda menni. Volt már szó róla, de senkit sem érdekel.
2014. okt. 18. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!