Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tapasztalatok Ramada Hotel &...

Tapasztalatok Ramada Hotel & Resort Lake Balaton?

Figyelt kérdés
A páromnak valami különleges meglepetéssel szeretnék kedveskedni a szülinapjára, ezért azt találtam ki, hogy elmegyünk kettesben wellnesezni. A szálláshelyet le is foglaltam almádiban, a Ramada Hotel & Resort Lake Balatonban. Gondoltam 4 csillagos, és tökéletes lesz. A foglalás után olvastam a véleményeket. Rengeteg negatív értékelés van, és panasz a tisztaságra, az ételekre, a wellness részlegre. Ezért nagyon hálás lennék, ha leírnátok a tapasztalataitokat amennyiben már jártatok itt. Előre is köszönöm.

2014. okt. 25. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ha találtál véleményeket tisztességes foglalós oldalakon, akkor mit vársz tőlünk?

Menj el, és érezd jól magad. Hidd el, nem lesz az olyan rettenetes.


Sok alapom nincs az általad kérdezett szálloda értékelésére, mert az én utolsó élményem egy másik 4 csillagos dunakanyari "velnesszhez" kapcsolódik, de azt gondolom, miközben a nemzetközi sztenderdeket hozzák ezek a hotelek, pár fekete terepjárósnak semmi nem elég jó. Mellesleg a hoteleket sem kell félteni, mert annyi szőrös hasú izzadt állatot még a legvadabb szociális fürdőben sem találni, mint ahány az adott elit hotel medencéjében dörgölőzött.

2014. okt. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehát már olvastál ott véleményeket.
2014. okt. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ott dolgoztam! Tudok mesélni... Röviden, tömören igazak a szállodával kapcsolatos hírek.
2014. nov. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Leírom ami történt velünk a ramadában (csupa kisbetűvel). Amit fontos megérteni hogy mi csak jól akartuk érezni magunkat és gyomorgörccsel jöttem haza. Azzal kezdődött hogy két haverommal lementünk edzeni és utána talán úszni és szaunázni is akartunk de ebben nem voltunk biztosak.

Gyakran járunk heti rendszerességgel.

A Wellness részlegen szokott mindenki fizetni de az új személyzet aki egy szemüveges alacsony őszhajú emberből áll érkezésünkkor visszaküldött minket fel a portára hogy csak ott lehet jegyet venni (látványosan nem akart dolgozni vagy csak nem értett a számítógéphez ugyanis évek óta mindig lent fizettünk ). mondtuk h majd a végén fizetünk mint mindig amikor megyünk fel és haza. azt mondta addig nem adhat kulcsot.

a barátnőm egy órával utánunk ért oda és ő a végén fizetett és kapott kulcsot.

mindegy nem hadakozok senkivel, felmentünk kifizettük lementünk és lám nincs kulcs mert mind elfogyott. ezt nem tudta volna mondani fizetés előtt? kérdeztük.

a válasza az volt hogy nyugodtan felmehetünk, sztornóztatják és kész. de ebből akkor nem lesz fürdés. A ramada szállodájában!!! azt mondta ez az ősz hajú szemüveges "férfi" hogy talált nekünk a pénzünkért 3 főre 1 kulcsot :D azttaa ez ám a 4 csillagos szálloda. elfogadtuk 3an becuccoltunk egy mini szekrénybe. majd amikor távoztunk mivel nem használtuk a medence-fürdő részleget a befizetett összeg 2/3 át szerettük volna visszakapni.

az úr elmondása szerint mégsem tudnak sztornóztatni.

annyi lett volna hogy sztornóztatják a számlát és uj számlát írnak csak a konditeremről.

Egy szóval lekezelnek, hülyének néznek és valóban mocsok van a medence sarkaiban a ramadában.

Ez az ember végig mindenkivel ilyen lekezelő stílust folytat úgyhogy nem jósolok nagy jövőt neki.

A portán is rákérdeztem a sztornózásra ahol azt mondták hogy már nincs meg a számla a befizetésről.... mondta ezt ugy h két órája vettük a jegyeket és úgy hogy ott volt a kezében a számla amit nekem adott :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csodás, felejthetelen élményt nyújt mindenkinek a "ki tudja miért" csőd felé haladó Ramada. elnézést. ramada.

2014. dec. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!