Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hová mennétek május, júniusban...

Hová mennétek május, júniusban egy 3-4 napos hosszú hétvégére kikapcsolódni, kirándulgatni, estleg strandolni?

Figyelt kérdés
Baranyában lakom.
2010. jan. 26. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy mennyiből, de én ha mondjuk megengedhetném magamnak, akkor vagy Spanyolországba, vagy Egyiptomba, esetleg Jordániába mennék.
2010. jan. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

jaj, tényleg nem írtam. hát kevés pénzből. ha sok pénzem lenne én is szívesen mennék külföldre!

mondjuk vmi panzióba, ami tényleg nem túl drága.

2010. jan. 26. 14:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ott a környéken nem tudok, de pl. Hévízen egész jó ajánlatok szoktak lenni különböző panziókban.
2010. jan. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szentendre nagyon szép, vannak olcsó panziók, át lehet menni pestre nézelődni, vagy ott van a közelben Visegrád, Esztergom, szerintem pont egy hosszúhétvégére elegendő programot lehet betervezni a környékre. Vagy Eger és környéke, ott bőven van mit nézni, ill wellnessezni, strandolni is lehet. Túrázási lehetőség is van. Ha mégis külföld mellett döntenétek, ott van Trieste, Olaszországba, alig pár óra Baranyából. Van ott tengerpart, és a Miramare kastély is csodaszép.
2010. jan. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Erdélybe, bár oda nem strandolni elsősorban.
2010. jan. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tippeket. egyenlőre belföldben gondolkodom!
2010. jan. 27. 07:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Egerbe.

szép hely, sok látnivalóval a környéken.

Szilvásvárad, Mezőkövesd, Egerszalók, Demjén.

sok fürdő is van a környéken. nem is drágák az árak.

2010. jan. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Heves-megyében bélapátfalván van egy nagyon klassz panzió.a tóra és a bélkő hegyre néző panorámával.a szomszédos falu szilvásvárad ahol lehet kirándulni a szalajka-völgyben.vagy onnan a villától gyalog átmenni az erdőn.jó kis túra.=)

nézd meg a szállást.=)

www.villatopart.hu

üdv. 20/L

2010. febr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Abádszalók és Orosháza is nagyon szép hely.
2010. máj. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!