Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tudtok olyan helyet, ahol...

Tudtok olyan helyet, ahol szívesen fogadnak állatot és csend van? (petárda mentes)

Figyelt kérdés
Kiadó szobát, házat, apartmant keresek egy erdő szélén vagy mélyén, ami tüzijáték és petárda mentes övezet, olyat, ahová egy szocializált goldent is lehet vinni, mert ez lenne a fő cél.Előrelátó vagyok, jövő szilveszterre kell!!! Csóri kutya minden ízében remeg. Falun lakunk, kutya a szobában remeg és hány... Mindig velünk van, nem kinti, benti kutyus.

2015. jan. 1. 01:14
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Nem ártott volna figyelni a tévé híreket, vagy az interneten utána olvasni, és akkor ma este nem kellett volna ennyit aggódni a kutyáért. Már több napja ha nem több hete folyamatosan mondogatják, írják, hogy akiknek az állatuk retteg a petárdáktól / tűzijátékoktól az kérhet az állatorvostól nyugtatót ami az állatokat megnyugtatja. Szerintem ez olcsóbb megoldás lenne, mint egy apartmant fizetni. Főleg, hogy nem is nagyon fogsz olyan apartmant találni ahová kutyát vihetsz
2015. jan. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem is egyszerűbb és olcsóbb lenne nyugtatót kérned.
2015. jan. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nektek van kutyátok? Több kutyás csoportban nem olvastátok a kommenteket, hogy akik már egyszer is leszedálták a kutyát, többet nem teszik, mert úgy kiütötte őket?! Köszönöm a felvilágosítást, és igen néztem a híreket, de pár éve semmi gondunk nem volt, tüzijáték alatt kint fociztunk a kutyival. De tavaly valami b@rom@rcú bedobott egy petárdát az udvarra, ami mellette durrant el. Tehát, ami eddig nem volt probléma, mostanra az lett. Nem engem kéne osztani, hogy mit csináljak és mit ne. Egy kérdést tettem fel, és igen képes vagyok a kutyám érdekeit szem előtt tartva elutazni pár napra egy erdőbe vagy akárhová. A kutya még nem okozott csalódást, szemben az embertársaimmal.
2015. jan. 2. 08:36
 4/4 anonim válasza:
Esetleg Kóspallag környékét, az ottani hegyeket próbálnám meg a helyedben. Ott a hegyekben vannak kis házikók és az nyugisabb környék.
2015. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!