Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit nézhetnénk meg Egerben?

Mit nézhetnénk meg Egerben?

Figyelt kérdés

Az osztályommal fogunk menni Egerbe kiránduli.

Segítséget szeretnék kérni h miket nézhetnénk meg milyen látnivalók vannak?? Akár a környéken még ami közel van Egerhez, mert ugyis busszal megyünk.

És ha lehet olyannokat irjatok már ami egy 15 évesnek 16 évesnek jo buli. Mert nem igazán szeretnénk uncsi muzeumokat bámulni. És légyszives normálisan válaszoljatok

Köszi:)


2010. febr. 4. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szemfényvesztés: egy teljesen sötét alagútrendszerben megtapasztalhatjátok, hogy milyen vaknak lenni..nagyon jó, be vannak rendezve szobák, utca, kaptok botokat is.Szerintem élvezetes és tanulságos elfoglaltság.

Ha kocsmázni akartok, akkor az Alabárdos nevű helyet keressétek (belváros), ha csavarogni, akkor Dobó tér-Széchenyi utca, ha a természet közelsége kell, akkor a Népkertbe menjetek és a várat is nézzétek meg, mert nem unalmas.Aztán ott van még a csillagvizsgáló a líceumban, nyáron jó muri lehet az is.

Aztán ott van még a Város a város alatt, ami egy alagútrendszer Eger alatt..még a középkorból.

2010. febr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi

Ezek jó ötletek, biztos vagyok benne, hogy meglátogatjuk a helyeket amit mondtál.

2010. febr. 4. 21:05
 3/6 A kérdező kommentje:
Még valaki esetleg, ötletek???
2010. febr. 4. 21:06
 4/6 anonim ***** válasza:
2010. febr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Minaret is jó "buli", szép a kilátás.
2010. febr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szépasszonyvölgy, borospince sor szerintem azt élveznék :)
2010. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!