Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Menettérti jegy ára Szeged-Deb...

Menettérti jegy ára Szeged-Debrecen viszonylatban 50%-os kedvezménnyel?

Figyelt kérdés
Másodéves egyetemista hallgató vagyok Szegeden,aki február utolsó előtti hétvégéjén szeretne Debrecenbe utazni 3 napra. Azt szeretném megtudni,hogy nekem diákként ez mennyibe fájna.

2015. jan. 16. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen útvonalon? Cegléden át, vagy Hódmezővásárhely-Szentes-Szajol döcögéssel? Utóbbinak jobb a hangulata és rövidebb (ezáltal olcsóbb), de időben jóóóóval hosszabb, előbbi kényelmesebb és hamarabb odaérsz.
2015. jan. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A [link] honlap tartalmazza a belföldi jegyárakat is.

Beírod, hogy honnan hova és mikor szeretnél utazni, milyen kedvezményed van, és kilistázza az összes vonatot -- a különböző útirányokon át közlekedőket is. Mindegyik mellett ott lesz az ár. Ha helyjegyes, vagy pótjegyes vonat van köztük (a távolsági vonatok általában pótjegyesek) akkor az is benne van az Elvira által megadott árban.

2015. jan. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. válaszoló - Cegléden szeretnék majd átszállni!
2015. jan. 23. 09:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Kiegészíteném azt, amit #1 mondott annyival, hogy nem csak a kilométer miatt drágább Cegléden keresztül, hanem a pót- és helyjegyek miatt is.

3640 Ft, de ez változhat még attól függően is, hogy mikor veszed meg a jegyet, és melyik nap utazol.

De én is ajánlom az elvira.hu-t, ott pontosan be tudsz midnent állítani, és megnézni, hogy mi mennyibe kerül.

2015. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!