Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nagyjából fel tudná nekem...

Nagyjából fel tudná nekem vázolni, mit lehet csinálni Debrecenben egy téli hosszú hétvégén?

Figyelt kérdés

Másodéves egyetemista vagyok Szegeden,aki február utolsó előtti hétvégéjén fog egy pár barátjával egy ifjúsági konferenciára elutazni.Biztos vagyok benne,hogy ez a konfi is jó programlehetőségeket kínál,de amikor tavaly ott voltam,nem volt alkalmam a városban körbenézni.Viszont ebben az évben szeretném egy kicsit részletesebben megismerni a várost,és szeretnék tippeket kérni arra,hogy mit csinálhatnánk ilyenkor.

Köszönöm a javaslatokat előre is :)



2015. jan. 24. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:

A február alapvetően behatárolja a lehetőségeket, ugyanis szabad-téri programot nem igen lehet ajánlani (azért meg lehet nézni a Nagyerdei Stadiont és környékét, vagy az Egyetemvárost az Agorával, a botanikus-kerttel stb).

Én mindenképp megnézném a Déri Múzeumot, a MODEM-et, bemnéék a Nagytemplomba (ugyanúgy kihagyhatatlan mint Szegeden a Fogadalmi Templom) az ősi Kollégiumba is be lehet menni, vagy épp a Szent-Anna Székesegyházban a Torinói lepel hiteles másolatát is megnézheted.

De ha ez nem jó, akkor éjjel-nappal kaszinózhatsz - ilyet Szegeden úgysem találsz...

Biztos hogy lesznek akkor izgalmas koncertek (mindig vannak) és/vagy színházba is érdemes elmenni (még a Bábszínházba is!)

De gondolom, hogy a konferencia rendezői majd úgyis minden perceteket kitöltik programokkal - ha unatkoznátok (amit nem hiszek) magatokra vessetek...:)

2015. jan. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Néha elmegyek a Nagyerdei stadionba és ott döntögetek kukákat meg a palvin barbit
2015. febr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!