Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hévízi tófürdőről mi a vélemén...

Cukikutyus kérdése:

Hévízi tófürdőről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Voltam már Hévízen,de a tóban nem fürödtem még,legközelebb szeretném kipróbálni,de azt hallottam,hogy nagyon mély.

2015. febr. 4. 22:58
 1/7 demonlord90 ***** válasza:
az illata a sóskára emlékeztet, ki lehet menni a nyílt részre, de télen elég hűvös. Elég magas a víz ásványanyag-tartalma, ami persze nagyon egészséges, de egyhuzamban 40-50 percnél többet nem jó bent lenni. Ezt persze a tervezők is tudták, ezért pár kapaszkodót leszámítva egy leülésre alkalmas helyet sem alakítottak ki a vízben :) ahol persze a lábunk nem ér le.
2015. febr. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mély, de ha tudsz úszni, akkor teljesen mindegy, ha nem tudsz, akkor is mindegy, hogy 2 méteres vagy 40 méteres vízbe fulladsz bele.
2015. febr. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információkat.
2015. febr. 5. 07:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Van olyan része, ami nagyon mély, de nem a lépcsőtől rögtön. Gyerekként voltam ott, rokonok vittek több gyerekkel együtt. Így felnőttként-szülőként belegondolva elég bátrak voltak...Igaza van előzőnek, de azért belegondolni, hogy 30 m mély alattad...
2015. febr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hévízen bármelyik boltban kapsz felnőttnek való úszógumit kb egy ezresért, a mamikák azzal szoktak lebegni.
2015. febr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én a tavaktól irtózok, van bennem egy olyan félelem, hogy hű mi minden lehet ott alattam :)
2015. febr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat,egyszer majd kipróbálom,de nem megyek be nagyon messzire,pedig jól tudok úszni,de az a mélység...
2015. febr. 9. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!