Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Magyarországon belül szerintet...

Márk Simon kérdése:

Magyarországon belül szerintetek hova menjek kikapcsolódni? Minden hasznos válasznak csak örülni tudok!

Figyelt kérdés

2015. febr. 8. 13:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szeged, Tapolca de ez attól is függ hogy mikor és mit jelent neked a kikapcsolódni vagyis mit szeretsz csinálni.
2015. febr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! :)
2015. febr. 8. 13:37
 3/14 anonim ***** válasza:

Mit szeretsz csinálni kikapcsolódásképen?

Horgászni, kirándulni, biciklizni, várost nézni, stb.

Meg melyik évszakban mennél?

Pl. ha városi zajtól távoli helyket keresel, akkor a Bükkben vagy a Bakonyban vannak olyan turistaházak, ahol a legközelebbi település is több kilométerre van.

Szintén jól el lehet vonulni a Zselicben, Őrségben, Szatmárban. Csendesek, ugyanakkor sok látnivaló van bennük, csak fel kell fedezni.

2015. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha nyáron mennél és közel laksz a Bakonyhoz, akkor én is ajánlani tudom. Győrből vonattal le szoktam vinni oda a biciklit de volt úgy hogy odáig tekertem.

https://www.youtube.com/watch?v=9Hqzc3-K0Ww

Például a Cuha szurdok nagyon szép hely.

Én leginkább városban élek ezért kompenzálásként folyton a természetbem kirándulok. Persze mikor falun éltem akkor meg szintén kompenzálásként folyton a városokat jártam.

2015. febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Menjél a Mátrába vagy az Őrségbe.
2015. febr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 kikicsoda ***** válasza:
Én is a Mátrát javasolnám! Télen, nyáron gyönyörű!
2015. febr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok választ! Hétvégen a Bakonyba megyek! :) Persze a többi javaslatot is kifogom majd próbálni! :)
2015. febr. 10. 14:25
 8/14 Lallie válasza:
100%
Bakony, Mátra, Mecsek. Gyönyörűek, nyugalmat árasztanak, igazi kikapcsolódás. Bakony: Cseszneken a Cservák-házban, ami a vár alatt van, nagyon kedvesek, enni is tudsz. Mátra: A Kékesről az erdőn keresztül legyalogolni valamelyik közeli faluba nagyon szép. Mecsek: Abaligeti cseppkőbarlang mesés, Orfűn aranyos szállások vannak. Ezeken kívül Dobogókő, Rám-szakadék (mondjuk ezt télen nem merném), Zemplén. Nem itthon, de a határ közvetlen közelében a Szádelői-völgy és az Áji-völgy (Szlovákia). A természetben lehet legjobban kikapcsolni. 😊
2015. febr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

A Zemplént ajánlom.

Nincs nagy jövés-menés.

Sátoraljaújhelyen van egy hosszú libegő egy gyönyörő kilátóval a hegy tetején. A libegő mellett kalandpark.

Ha vízpartra mennél ajánlom a Tisza-tavat.

Olcsó és változatosan gyönyörű hely. Különösen a Poroszló-Tiszafüred közötti rész.

2015. febr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Dodóka001 válasza:
Ha esetleg szereted a lovakat vagy más állatokat, akkor én a bükködsdi Ökoparkot ajánlanám. Nagyon szép hely, jók a szobák és az étterem.
2015. febr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!