Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mondana valaki szálláshelyet...

Mondana valaki szálláshelyet kb. háromszáz fő részére?

Figyelt kérdés

Ennyien mennénk hat napra. A szálláshelyen legyen egy nagyobb terem a közösségi alkalmaknak és étkezési lehetőség napi 3 alkalommal. Ezen kívül nem ártana, ha a szálláshely egy része (fele/harmada) 3-5 fős helyiség lenne (faház, bungaló akármi), lehetőleg wc-vel és zuhanyzóval. A többi lehet tömegszállás jellegű.

Lehetőleg ne kerüljön egy vagyonba, tehát szállodák eleve kizárva :)

Olyasmi mint ez: [link]


2010. febr. 11. 01:06
 1/6 anonim ***** válasza:

300 fő már szinte egy egész kollégium vagy túristaszálló. Kollégiumokat ekkora létszámmal iskolaidőben csak péntek és szombat este adnak ki, amikor a diákok (középiskolások) otthon vannak. Úgyhogy ha hétköznap is belesik, akkor csak a túristaszállók maradnak, meg a kempingek faházai, de 5 fős faházakkal számolva elég sok kéne belőlük. (ugye a szálloda kiesik, mert drága) Munkásszállók meg nem nagyon vannak. Bár van azért 1-2, pl. Miskolcon az MTM-szálló.

Településnév megnevezése nélkül nehézkes lesz konkrétumot mondani.

2010. febr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy nyárra kellene, tehát a kollégium ok, ha lehet kajálni. Településnév nincs, ahol a legjobb a szállás oda megyünk, látnivaló akad mindenhol, úgy gondolom. Ha közelebbit kéne mondanom, akkor Debrecentől legyen messzebb kb. 50 km-nél, de ne legyen távolabb 300-nál. (Ha nagyon jó az ajánlat akkor esetleg el tudunk menni messzebbre is, de ahhoz az kell, hogy megérje.)
2010. febr. 11. 13:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak nem gólyatábor? :D

Egyébként Zánkát ajánlom! Nagyon jó hely, a nyári házakban 2,6,10 ágyas szobák vannak. Óriási területen van, a házak viszonylag távol vannak egymástól, erdős részen, így nem zavarná a csoport a többi turistát. A Balatonhoz egy olyan 800m-es út vezet.

Elég sok táborban jártam már, elküldöm a listát.

2010. febr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem gólyatábor. Pont azért kellenek a 3-5 ágyas szobák, mert lesz jópár család is gyerekekkel. A listát megköszönném, ha elküldenéd ide: aniko kukac lajt.hu

Hátha találunk olyat ami jó nekünk. (Az email címért bocs, de ha nem így írom tele lesz spam-el a postafiókom. Szóköz természetesen nincs benne)

2010. febr. 11. 21:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Szinte minden többtízezres városban van ekkora szabad kollégiumi kapacitás nyáron, ha éppen nincs foglalás valamilyen nagyobb rendezvény miatt.
2010. febr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez utóbbi igaz, csak ezeket a kollégiumokat nem találtam a neten. Lehet nem jól kerestem, de mindegy. Egy részüket biztos nem üzemeltetik nyáron, + jó volna pár fotó is egy weblapon, hogy azért előzetesen lehessen válogatni. Amiért még itt tettem fel a kérdést, szerettem volna olyan helyeket amiről már vannak pozitív tapasztalatok. (lehet, hogy 250 főre is elég lenne, de ennél kevesebb semmikép. Sajnos míg nincs szállás nehéz felmérni a jelentkezők pontos számát)
2010. febr. 13. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!