Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Valaki segítene? Nem értek...

Valaki segítene? Nem értek valamit? Mit jelent az hogy 1 éjszakára egy szoba, egy főnek,4000 Ft . -idáig értem.

Figyelt kérdés

De mit jelent az hogy

Árak FT-ban értendők /fő/éj + Idegenforgalmi adó + Áfa.

Le van írva, hogy abban a szezonban mikor én mennék 4000 Ft egy kétágyas szoba, külön fürdővel ----akkor ebbe magyarul még nincs beleszámítva az áfa és az adó?

Magyarul akkor nem is 4000 ft egy éjszaka hanem mondjuk 5000ft? Légyszí nomrális válaszokat, tapasztalatlan és butus vagyok még...



2015. febr. 14. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen ez így van. 4000+ÁFA+adó.
2015. febr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Na.. Pontosabban, ha azt írja, hogy "Árak FT-ban értendők /fő/éj + Idegenforgalmi adó + Áfa." Akkor ebben már elvileg benne van. De elég furcsa a megfogalmazás. Szó szerint így írja?


De egyébként ha kétséged van felhívhatod őket.

2015. febr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, szószerint így írja, bemásoltam direkt, nem pedig a szavaimmal fogalmaztam meg pont azért hogy ne legyen ilyen kétség.
2015. febr. 14. 17:33
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]

itt a link, ha segítene valaki megfejteni :) jó lenne

én a főzezonban mennék a barátommal, és külön fürdőszobával, csak nem világos hogy akkor 1 éjszaka csak nekem 4000 ft-e vagy több (az most mellékes hogy ketten mennénk)

2015. febr. 14. 17:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem elég egyértelmű:

ár/fő/éj + ifa + áfa


Kétágyas szoba saját fürdővel 3500 Ft/fő/éj + a többi


Röviden: 1 személynek 1 éjszaka 3500 Ft + a többi

3 éjszaka alatt még +500 Ft (ezt lent írja)

2015. febr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A szobaár 4000 Ft

Az áfa a szobára 18%

Az IFA Zamárdiban 400 Ft

Szóval ez 5120 Ft/fő/éj


De ha megkérdezed a szállásadót, biztos elmondja. Nem értem amúgy, hogy miért nem lehet normálisan kiírni.

2015. febr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nem lehet normálisan kiírni?"


MERT ÍGY KELL!!

Ez az előírás!


Ugyanis a rárakódó költségek, nem képezik a szállásadó bevételét.

Nem számoltam ki pontosan, de kettőtöknek kb.: 10- 11 ezer Ft/éj a fizetendő összeg.

Pontos összegért kérdezd a szállásadót.

2015. febr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!