Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Átverés vagy tényleg igaz a 3...

Átverés vagy tényleg igaz a 3 ingyenes éjszaka?

Figyelt kérdés
E-mailen "kaptam" az Európai Program az Egyéni Turizmus Fejlesztéséért szervezettől 3 ingyen éjszakát 300 választható szállodából.Mi az átverés a dologban?Jelentkezett esetleg valaki már ilyesmire?Semmi egyéb el nem mondott kötelezettséggel nem járt?
2010. febr. 12. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=eurorest



amúgy én párommal és tesómmal pár éve voltam így Olaszban..Nem feltétlenül kamu,de utána kell rendesen számolni,lehet h.nem éri meg.mi anno így 3an kb..15.000Ft.ot spóroltunk.

2010. febr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem átverés csak eléggé félrevezető .A szállásért nem kell fizetni,az ellátásért viszont igen(ami kötelező).Az viszont annyi,mint maga a szállás.Úgyhogy semmiképp nem ingyenes.Talán annyi a haszna,hogy kapsz enni is:)
2010. febr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Eurorest-hez hasonló!

3 éjszaka díjmentes, de 7 éjszakát kell kötelezően eltölteni, illetve teljes ellátás díját és a 7-3=4 éjszakát magad kell fizetned! Nem átverés, csak átgondolva egy marketing fogás, ami valakinek jól jön, de valakinek nem!

2010. febr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Ez egy nagy átverés! Meghatározott éjszakár el kell töltened, ha akarod, ha nem. Igénybe kell venned a szálloda méregdrága szolgáltatásait. Ráadásul a szállodák többségének a környékén még csak egy kiflit sem vehetsz, vagyis ott kell pénzt költened, ahol vagy,nem is keveset. Ez csak a szállodáknak üzlet, neked ráfizetés.
2010. febr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan az előzőek nagyjából jól leírták a lényeget. Ez csak azoknak nem ráfizetés, akik amúgy is 7 éjszakára mennének, és amúgy is minden szolgáltatásra befizetnének, és azért valljuk be ilyen emberek kevesen vannak. De ők is csak minimálisan spórolnak vele, hiszen a sok szolgáltatás miatt a végösszeg mindössze kis része maga a szoba ára, és ebből a kis részből is csak kb a felét engedik el. Aki viszont csak simán elmenne valahova, az jól ráfizet, mert ugyan megspórolja 3 éjszaka árát, de egy csomó dolgot kifizettetnek vele, amit egyébként nem venne meg, és így végül a végösszeg magasabb lesz.
2010. febr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát, sejtettem ,hogy nem olyan szép a dolog mint aminek látszik :)
2010. febr. 14. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!